Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a feltételei az elkötettés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a feltételei az elkötettésnek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok van egy 4 éves kislányom, nem szeretnék már több gyereket. Fogamzásgátlót szedek szülés óta, de már olyan drágák, ezért gondolkodtam az elkötettésen, mert azt csak egyszer fizetem ki és nem kell gyógyszert szedni.

2016. márc. 1. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebben le vannak írva a dolgok részletesen, a lényeg, hogy nyilatkozatot kell tenned, majd 6 hónap múlva megint, hogy szeretnéd a beavatkozást, és akkor megcsináltathatod.

Azért szerintem azt gondold meg, hogy csak ezért akarsz-e egy ilyen végleges műtétet, mert drága a gyógyszer... mert szerintem ez nem jó ok erre, gyerek téren meg lehet, hogy pár év múlva meggondolod magad (van stabil kapcsolatod?).

Gumin nem gondolkodtál? Ugyanis ha nem szexelsz túl sokat, akkor kifizetődőbb, van olyan gumi, ami 1000 FT/10 darab, az egy havi szexre elég, ha heti 2-vel számolsz. Ez nem olyan nagy összeg, és a pasitól meg elvárható, hogy felesbe vegyétek.

A gyógyszer tényleg rossz, drága és egészségtelen, én is erősen gondolkodom az abbahagyáson, és óvszerre váltok.

2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21 évesen nem félsz ilyen drasztikus lépést megtenni? Azért még elég fiatal vagy és lehet később 25-30 évesen meg már szeretnél egyet.
2016. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet fogamzasgatlo implantatumot is mar kerni. Ez min 3 evre szol es nem olyan draga. Szerintem 21 evesen ne szand el magad ilyen visszafordithatatlan dontesre, m meg fogod banni.
2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia fenriz!
2016. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen van stabil kapcsolatom.

Tudom, hogy vissza fordíthatatlan dolog, de tényleg ezt szeretném.

Köszönöm a linket remélem engedik, ha nem akkor megpróbálom ezt az implantátumot.

2016. márc. 1. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A cikk régi, 2014. márc. 15-el visszahozták a régi szabályozást, 40 év vagy 3 gyerek, így te itthon bármennyire akarod, nem kérheted.
2016. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csináltathatod meg. 40 év felett és/vagy 3 vér szerinti gyermek esetén lehet megcsináltatni.

Ha olcsóbb megoldást szeretnél, akkor gondolkodj el pl. a spirálon.

2016. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!