Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 napja szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 napja szedek fogamzásgátlót mindíg pontosan vettem be sose hagytam ki egy szemet sem. Este a barátom belém élvezett és ma nem telljesen fehérfolyásom van hanem ilyen tojás fehérje szerű kicsit átlátszós szerintetek baj van? És nem lehet sperma.

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom h miután elkezdesz tabit szedni 1hónapig ugyan úgy védekezni kell mint amég nem szetted mert csak utána véd. Szóval lehet h baj van :/
2016. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A papírban az áll hogy az első szemtől véd ha az első menstruációs napon vedtem be. Ha a 2-7. Akko egy hétig kiegészítő eszközt kell használni.
2016. márc. 5. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a folyás, ami belőled jön az már pedig igen is lehet sperma, illetve a saját megnövekedett testi izgalmi váladékod.

Amúgy te írtad, hogy beléd élvezett, akkor már miért nem lehetett sperma? Szerinted az attól, mert tablettát szedsz, felszívódik? Hát nem. Az szépen folyamatosan, ami beléd ment, az távozik is. És kár ez eltarthat másnap is.

2016. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert kiöblítettem rendesen és mivel most ezt tapasztalom gondolom már annak ki kellett volna folynia
2016. márc. 5. 17:57
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha a menstruációd első napjától szeded, és most a 15. napon vagy, akkor könnyen lehet, hogy csak peteérésed van, olyankor jellemző az ilyen nyúlósabb folyás.
2016. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordul, hogy másnap előkerül egy kicsi, hiába az irrigálás.

Viszont valóban egy hónapot szoktak javasolni, mert a szervezet szokja még.

2016. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A naptáram is azt jelzi hogy peteérésem van. Korábban amikor nem szedtem még gyógyszert akkor is előfordult. De így gyógyszer mellett megijedtem. Az orvosom nem mondta hogy mennyi idő után véd csak azt hogy a menszesz első napján kezgyem el szedni. Viszont a papírban meg benne van.
2016. márc. 5. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha a menstruációd első napjától szeded, és most a 15. napon vagy, akkor könnyen lehet, hogy csak peteérésed van, olyankor jellemző az ilyen nyúlósabb folyás."

Ne érts félre, nem bántás, de elméletileg aki fog. gátlót szed, annak nincs peteérése! Nyilván előfordulhat, de egyik hatása, hogy gátolja a peteérést, illetve egy mesterséges ciklust hoz létre, tehát itt már semmi nem úgy van, mint menzesz idején!

És kedves kérdező, ha sűrűn akarsz majd hüvelyi fertőzést, akkor csak nyugodtan csinálj hüvelyöblítést, mert irrigálást! Nem elég, hogy szedsz fog. gátlót, ami eleve nagyon esélyt ad a különböző fertőzésekre, irritációkra, még pluszban hüvelyöblítést is csinálsz, csak gratulálni tudok!

2016. márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol, tényleg, erre nem gondoltam :D
2016. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nyílván intim mosakodóval csináltam hüvelyöblítést.
2016. márc. 6. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!