Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ditinell nevű fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ditinell nevű fogamzásgátló kb milyen áron mozog? Milyen mellékhatások jöttek ki nálatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 havi adagot olyan 5300 Ft körül vettem.
2016. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 health visitor válasza:
Hali. :) Remélem hasznos lesz még valakinek a válasz, ditinellről nem sok infót lehet találni a neten. Én néhány napja szedem, egy picit volt hányingerem, de tűrhető. Mást egyelőre nem tapasztaltam magamon. Az orvosom azt mondta, ebben nagyon kevés a hormon, tehát ajánlott az olyan "gyenge" szervezetűeknek is, mint amilyen én vagyok. :D Az előző fogamzásgátló, amivel próbálkoztam, az a Rezia volt, de attól nagyon rosszul lettem, ki is hánytam a 3. napon. Úgyhogy nekem a Ditinell "gyengébbnek" tűnik a Reziánál, pedig már arra is azt mondták, hogy kevés hormont tartalmaz. De ha nem felejtem el, akkor néhány hét múlva ha változás történne akkor még írok róla. :) JA és nekem 6000 valamennyi volt 3 havi adag.
2016. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! Lett valami új tapasztalat?
2016. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 health visitor válasza:
Szia. 4. hónapja szedem, de eddig semmi. :) Nem érzek semmilyen negatív hatást egyelőre.
2016. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szuper, végre pozitív dolgot olvasok róla! Egyébként én most szedem 9.napja , és eddig én sem tapasztaltam semmi mellékhatást szerencsére :) Egyébként azt olvastam a papírján hogy azonnal véd ez vajon mennyire lehet biztos? :o Te mennyit vártál?
2016. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 health visitor válasza:
Ha a menstruáció első napján kezded, akkor rögtön véd, de ha a vérzés 2-3-4. napján kezded, akkor még 7 napig védekezni kell.
2016. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bdiiuus válasza:

En 6200-ert vettem harom havi adagot:s

Nekem az elso honap kaosz volt,kb mindenen hisztiztem meg sirtam meg idegbeteg voltam es aztan helyreallt minden,megnott a mellem,nem hiztam sokat csak a mellem nott sokat,egyszer volt gond a mensimmel,de amugy nem rossz ez a gyogyszer,nekem ez az elso fogamzasgatlom es a harmadik levelem vegere erek mindjart.

2017. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem az első napi vérzésem nagyon nagyon erős volt tőle, az o.b. super maximum 1 órát bírt.
2019. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csilla0112 válasza:

Szia.

16 napja szedem a menszesz elso napjatol kezdve. Neha faj a fejem a menszim elhuzodott 7 napig ket napig utana stagnalt azota verzek minden nap az elejen kevesebbet inkabb csak pecseteles/barnazas azota meg kb egy fel betetnyit minden nap. Azt neztuk most lett volna peteeresem gondolom dolgozott a bogyo is ellene ezert verezhettem erosebben de meg mindig verzek :( mas negagiv nincsen jo faj a mellem mert gondolom nő a bogyotol de nem tudom engem inkabb ez a verzes aggaszt. Olvastam hogy lehet koztes verzes de nem sok ez kicsit minden nap fel betetnyi? Kezdek kicsit begubozni.

2019. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tudom elég régi kérdés, én most kezdtem el szedni. Tudtok valamit mondani erről a fogamzásgátlóról? Esetleg aki hosszabb távon szedi, mellékhatások amikről irtatok maradtak?
2020. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!