Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt hónapban szerdán jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt hónapban szerdán jött meg, és vasárnap hagyom abba a tabit, most viszont csütörtökön a fehérfolyásom barna volt, ma pedig csak közepes a vérzésem. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Minden gyógyszert rendesen bevettem. Az előző levelet véletlenül egy nappal előbb kezdtem el szedni, de abból elvileg nem lehet baj, akkor szombaton jött meg, most meg visszament szerdára. de a mostani után alig van meg. most fogok gyógyszert váltani, hüvelyi ultrahangom volt 1 hete. de ezek miatt nem kellene ilyen gyengének lennie. ugye nem vagyok terhes? már lassan 2 éve szedek gyógyszert
2010. ápr. 2. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél, nekem is volt ilyen, csak annyi különbséggel, hogy nekem 1 héttel azelőtt h rendesen megjött volna barnás folyásom volt és utána a vérzés is gyengébb volt. Nekem ezt a gyógyszer okozta, de váltottam és azóta minden rendben, ha te is most váltasz akkor sztem utána ez is rendbe fog jönni.
2010. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, csak azért parázok, mert hallottam, hogy ha jóval kevesebb a vérzés, akkor fennállhat terhesség. és nekem most jóval kevesebb és az előző még teljesen rendben volt. nagyon ideges és nyugtalan vagyok amiatt, hogy nem vérzek normálisan
2010. ápr. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!