Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Utóváladéktól" lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Utóváladéktól" lehetek terhes így?

Figyelt kérdés
A barátommal óvszerrel védekeztünk. Miután elment, levette az óvszert, megmosakodott, majd mikor újra mellém bújt láttam hogy a péniszéből átlátszó "utóváladék" jött. A keze olyan lett picit, így helyezte fel az új óvszert. Kb 5 perc múlva hatolt belém újra. Lehetek így terhes? Picit meg vagyok most ijedve, hogy kuka voltam, és nem szóltam neki.

2016. márc. 19. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ilyenkor a húgycső tele van még ondóval, amitől teherbe lehet tőle esni, de azért attól függően hogy a kezéről mennyi ment a kotonra, elég minimális az esély rá.
2016. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A spermiumok elpusztulnak a levegőn.
2016. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolso ez eleg nagy baromsag, vegulis a huvely sem legmentesen zart terulet....amugy nagyon kicsi az esely, hatalmas bal szerencse kell hozza. Viszont ha biztosra akarsz menni vegyel egy babatesztet. :) Amugy valoszinuleg nem vagy az, hiszen masok evekig probalkoznak stb es ugy sem jon ossze nekik, es ketlem hogy te lennel az ev legszerencsetlenebb embere hogy ennyitol teherbe ess, de maskor figyeljetek az ilyen dolgokra.
2016. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!