Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után kezd a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kezd a fogamzásgátló hatni? Mennyi idő után mehet belém nyugodtan a barátom?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez fajtánkénk változó, olvasd el a tájekoztatót vagy kerdezd meg a nődokid
2016. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbbnél már ugy van hogy ha a mensi első napján veszed be akkor azonnali védelmet nyújt. De el kene olvasni a tájékoztatót illetve beszelni a nodokival.


Ha saját tapasztalat erdekel azt el tudom mondani. Nekem is a fentebb említett fajta tabim van. Mi ket hetet vártunk az óvszer elhagyásaval, de belém élvezni csak az első level beszedése után ment el. En igy éreztem biztonságosabbnak, de elég sokan ki szoktak varni azt az egy hónapot a biztonság kedvéért.

2016. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertől függ. Ha megírod, akkor tudunk segíteni.

Én azt tanácsolom, hogy egy levelet és az azt követő vérzést várjátok meg a beleélvezéssel, az a biztos!


Az újabbak esetében ha a vérzés első napján kezded szedni, akkor első naptól véd, de egy hétig kell kiegészítő védekezés. Ha nem első napon hanem 3-5. napon kezded akkor 2 hét kiegészítő védekezés kell. A régebbieknél egy hónapot kell kiegészíteni óvszerrel.

2016. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nődoki biztos elmondta h mikor kell elkezdened szedni és azt is, hogy mikor biztonságos a szex. én más fajtát szedek, 3 hét után mi már együtt voltunk (még a mensim előtt). az enyémnél mondták h a tuti biztonság 1 hónap de elvileg szervezettől függően két hét után is véd. de ha már vki elkezdi szedni, ne azon az egy-két héten múljon az egész.
2016. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a tablettam neve Mistra
2016. ápr. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!