Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérezhetek most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérezhetek most?

Figyelt kérdés

Még van kb. 2 heten a havibajig, szedek gyógyszert is már jópár éve. Van párom, de ritkán vagyunk csak együtt.

Ma épp fürdőztem, amikor észrevettem, hogy a víznek fura színe van.. igen, véreztem és jóval idő előtt és kicsit frászt kaptam így estére...

Vannak tapasztalatok vagy ötletek, hogy mitől lehet?

Holnap megyek dokihoz amúgy is, csak tanácstalan vagyok, hogy mi lehet ez...

22



2016. márc. 22. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok konkrétan együtt a pároddal utoljára? Nem tettél semmi olyat, ami csökkentené a tabletta hatását? Mennyire véreztél? Még most is vérzel?
2016. márc. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közti vérzés lehet a gyógyszertől, hogy már nem jó a szervezetednek. Lehet egyszeri, de egymás után 2-3 ciklusban jelentkezik akkor váltani kell.
2016. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!