Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tévő legyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ha a barátnőm nem élvezi a gumiba szexelést?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem akar gumiba szexelni mert azt mondja ő nem élvezi de viszont gyógyszert sem szedhet egy betegsége miatt.Kijelentette hogy csak gumi nélkül akar szexelni ha tetszik ha nem megszakításos módszerrel. Na most én azért tartok ettől hogy teherbe esik mert ugye az előváladékba is van spermium így nem tudom mitévő legyek

2016. márc. 28. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj hogy nagyon emberfüggő az esélye hohy teherbeesik így vagy nem. Én tuti csinálnám akkor is.
2016. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Jajj en se szeretem gumival

olyan mu erzes

es en se szedhetek gyogyszert de viszont van egy jaidess nevu hurok (40.000)

99%-os vedelem

es hormonos ugyan de nekem trombozisos hajlam mellett javasoltak

es semmi baj nincs vele

2016. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Vagy kitaláltok még egyéb megoldásokat mert, hogy van, vagy szakítasz vele. Én simán megtenném. Egy ember miatt nem fogok tönkre tenni 3 emberi életet.
2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Van egy csomó más védekezési módszer ezeken kívül.
2016. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Pesszárium? Vagy akkor legalább megszakításos mellé spermicid.
2016. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én sem szeretem gumival, de én szedek fogamzásgátlót. Abban tökéletesen igazad van, hogy a megszakítás lutri. Minimum naptári módszer+megszakítás+spermaölő készítmény, de még ez a 3 együtt sem túl biztonságos. Érdemes lenne utána érdeklődni egy hormonos spirálnak, ezek elvileg jobbak, mint a fogamzásgátló tabletták, mert helyileg hatnak. Nem tudom pontosan mi is ez, nőgyógyásznál érdeklődjön a párod, hátha azt használhatja.
2016. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem a kedvencem gumival, de ez szinte biztos, senkinek sem árt, nem fáj, egyszerű használni. Szóval inkább egy kis kellemetlenség, mint egy nemkívánt terhesség!!!
2016. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nagy igazságot írtál csak az a baj a barátnőm úgy fogja fel hogyha terhes lesz akkor így volt neki megírva és inkább nem szexelünk csak úgy ha kiveszem a végén
2016. máj. 17. 18:30
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem még új kapcsolatom van, 3x voltunk eddig együtt. egyszer csak gumival. de nagyon rossz volt. sokkal jobb nélküle. nekem se jó, a pasinak se. legelsőnél szűz voltam és gumi nélkül csináltuk, megijedtem nagyon, de semmi baj nem lett. 2. volt gumival de az nagyon rossz volt, ráadásul a gumi ki is szakadt, nem is folytattuk csak orálisan és manuálisan. 3. is gumi nélkül volt, időben kivette, mielőtt érezte h elmenne kivette, és végül a hasamra ment. nem lesz ott gond a megszakítással.
2016. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!