Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett már így terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett már így terhes?

Figyelt kérdés

Gumi+megszakítás

Eléggé idegeskedős vagyok amúgy is, de ezen a téren végképp. Még szűz vagyok és őszintén emiatt hogy ennyire félek nem túl sok kedvem van elveszíteni:S Fogamzásgátlót nem iratnék rögtön az elsőhöz, mert attól is félek. Tudom, borzalmas vagyok, nem kell mondani...Szóval érdekelne hogy tudtok e olyan esetről hogy ilyen védekezés mellett besikerült a baba, mert ez a legrosszabb rémálmaim egyike. 18l



2016. ápr. 3. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A legbiztonságosabb, ha egy fal is van köztetek.
2016. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem, én is ezt ezt a módszert alkalmaztam a barátommal első alkalommal és nem lett belőle baj. amúgy ha rendesen használjátok az óvszert, esetleg meg-megálltok ellenőrizni,hogy nem-e lyukas akkor 100%-osan biztonságos. ha meg véletlenül mégis kilyukad azt észre lehet venni és még mindig ott van az esemény utáni tabletta
2016. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, de az eseményutánit is elkerülném ha lehet:c

1-es: hidd el azt választanám, ha lehetne, hogy nem történik meg amíg nem akarok gyereket...

Azért köszi:)

2016. ápr. 3. 16:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Megszakítás nem is kell hozzá. A gumi leírásában ott van, hogyan kell jól feltenni, és akkor nem lesz semmi baj. Ha kicsit ügyetlen vagy elsőre és kiszakad, akkor is, a gumi síkosítójában spermaölő anyag is van. Ha beléd élvez akkor meg az esemény utána tabletta nagyon hatásos. Utóbbit ha gondolod vedd meg előre, és akkor nyugodt lehetsz.

23L

2016. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom abszurd, de én attól is félek hogy gyári hibás..szóval ezért minimalizálnám az esélyt azzal hogy nem is élvez el. De az nem rossz ötlet hogy előre legyen itthon...csak nem merek elmenni érte:S
2016. ápr. 3. 17:15
 6/12 anonim ***** válasza:

"ennyire félek nem túl sok kedvem van elveszíteni"


Neked még nem kéne szexelned. Majd ha a falat kaparod, hogy tegye be a csávód végre, akkor szexelj.

2016. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is most szándékozom. De nem tudom hogy lesz e valaha olyan hogy a falat kaparom...Pedig nagyon szeretem a barátom és nem szeretném egy ilyen baromság miatt elveszíteni:/
2016. ápr. 3. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem többszáz gumis aktus alatt csak néhányszor szakadt ki a gumi. Csak egy lánnyal. Pár hét alatt mind. Szóval ha a lány nem akarja bekapni a legyet, és nem szabotálja meg a gumit, akkor szinte esélytelen, hogy kiszakadjon. Gyári hibástól sem kell félni, csak a hegyes körömtől.
2016. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"azt választanám, ha lehetne, hogy nem történik meg amíg nem akarok gyereket..."


Akkor mégis miért? Kényszerítenek?

2016. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem, de van barátom akit szeretek = igyekszem miden tőlem telhetőt megtenni hogy neki jó legyen. Ő is hogy nekem, ezért nem sürgeti a dolgot. De nem várhatom el tőle hogy velem maradjon 10 év múlva is úgy hogy nincs szex ami neki meg kéne. Persze szakíthatnánk, de mint már említettem szeretjük egymást ezért még próbálkozunk.


8-asnak: ettől nálam nem kell tartani azt hiszem, még normál hosszúságú körmöm sincs:D

2016. ápr. 3. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!