Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladéktól lehet terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladéktól lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval óvszer nélkül szexeltünk de nem benne mentem el, hanem a hasára. Most pedig nekem mondta, hogy gond van, mert nem jött meg neki. Terhességi tesztet még nem vett, mert vasárnap ugye zárva vannak a boltok, most pedig suliban van, de legetséges, hogy az előváladéktól lett terhes?
2016. ápr. 11. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet!

megvan az esély!

2016. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm így csinálta egy pasijával, most 10 éves a lánya.
2016. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Deflohelp ***** válasza:
71%
Kis valószínűséggel, de lehet. Az egyik klasszikus fogamzásgátló módszernek nevezett megszakításos közösülés tulajdonképpen egy tárgysorsjáték.
2016. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2016. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Rendszeres és védekezés nélküli nemi élet mellett is csak 25% a fogamzás esélye egy női ciklus során. Tehát még így sem nagy! Az előváladék is tartalmazhat ondósejteket, ám a teherbeesés esélye igen csekély. Sok megpróbáltatáson megy keresztül az a fránya ondósejt, mire elég a petevezeték külső szájadékához, ahol a kövér petesejt várja "kedvesét".
2016. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*elér
2016. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy durva kérdés még, de az abortusz drága? Mert mind a ketten 18 év alattiak vagyunk, és nincs sok pénzünk, és szerintem nem kéne ebbe belekeverni a szüleinket
2016. ápr. 11. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet terhes, csináljon tesztet!

A szülőket meg kénytelenek vagytok beavatni, ugyanis 18 év alatt szülői beleegyezés kell az abortuszhoz!

2016. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem nekem is lenne:

Betettem páromnak 3lökésig óvszer nélkül, előtte letöröltük teljesen tisztára és szárazra a makkor és a nyílást is! 3 után jött a spermaölővel bevont gumi. Így folytattuk. Ez volt Pénteken! Szombaton kellett volna megjönnie, de még ma sem jött meg neki! Viszont a tünetek(egyre több pattanás, iszonyatos fájdalommal járó hasgörcs) jelentkeztek, de még csak a 2. Napot kési, ha pontosan számolunk! Lehet baj?:-/

2016. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezen most ne parázzatok fölöslegesen, vegyetek egy tesztet és minden kiderül. minél jobban aggódtok annál később fog a barátnődnek megjönni. azért elég nehéz dolog teherbe esni, valószínűleg nem lesz semmi gond.
2016. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!