Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme van az ízesített,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az ízesített, bordázott stb. óvszereknek?

Figyelt kérdés
Pl. mi célt szolgál (és egyáltalán hogyan nyilvánul meg, miben különbözik) pl. egy epres óvszer?
2016. ápr. 16. 21:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindegyik fajta óvszer valamilyen különlegességet ad. Az ízesített óvszer például orális szex esetén ad több örömet. A bordázott pedig több élményt nyújt behatolás esetén.
2016. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem ízlik. Mondjuk nem szoktam a páromat óvszerben kényeztetni de a szaga se tetszik
2016. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A bordázott szerintem csak placebo. Legalábbis én többet is próbáltam az átlagos márkáktól, és sem nekem sem a hölgynek nem jelentett semmi pluszt.


Az ízesített az gondolom az orálnál hasznos, de azt állandó partnerrel szoktam csinálni gumi nélkül

2016. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
választák eladhatósag stb nem igen vagy kereskedői érzékkel megáldva
2016. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Mentolos

Probald ki es rajossz :-D

2016. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!