Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlóról vélemények? Most kezdeném el majd szedni,22 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Elvileg ez egy nem túl régi gyógyszer..kevés mellékhatással...de én kissé tartok tőle..

Családban senkinek se volt trombózisa és hasonlók, ezért a nőgyógyász el sem küldött vizsgálatra... Édesanyám 22éve szedi a fog.gátlót, mindenféle mellékhatás nélkül.


2016. ápr. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 16 éves koromtól vagy 6 éven át lindynette 20-at szedtem. Aztán egy nőgyógyászati vizsgálat során a doktorúr javaslatára jangee-ra váltottam, amit szedtem még vagy 4 évig. Semmilyen nem várt mellékhatása nem volt, az elvékonyodott méhnyálkahártyák kivéve, ami meg nyilván "várt" mellékhatás, hiszen ez az egyik lényege. Mikor abbahagytam azonnal visszaállt a normális ciklusom, és 3 hónap után teherbeestem. (Hozzáteszem ez vot a terv, ezért hagytam abba)

Szóval nekem nincs negatív tapasztalatom, nem híztam, nem volt extra étvágyam, nem fájt semmim, a bőröm se változott stb. A menstruációm is kevésbé volt fájdalmas, bár szerencsére "fetrengős" görcseim azt megelőzően és azt követően sem voltak.

28N

2016. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is azt szedem 4 éve. semmi panasz, nem híztam... még jobb is mert ha megvan sokkal kevesebb, és a hasam is kevésbé görcsöl.
2016. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 5 évig ezt szedtem. Addig teljesen jó volt, amíg nem hagytam ki egy szemet. Utána annyira bekavart, hogy két hétig volt meg minden hónapban. Szóval cserélnem kellett. Viszont addig sem hízás, sem görcs, sem más baj nem volt vele.
2016. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hangulatom a béka s**gge alatt tőle.. =/ Ez változni fog idővel? 4. napja szedem..
2016. máj. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!