Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló allergia? Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló allergia? Kinek volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el 7 napja a második levelet. És már nagyon ki pattogztam tőle, a fejem annyira fájni szokott hogy az leirhatatlan az a fájdalom, és hányingerem van, na és persze,az idegesség, feszültség is azóta van, és már nagyon rossz. Páran azt mondták h hagyjam abba, mert ez allergia, és allergiás vagyok a tabira. Kedden abba is hagytam, pénteken megyek el a nőgyógyászhoz. De én félek csak gumit használni...(kiszakad lecsúszik...stb) De ezekkel a tünetekkel én már nem birok meg lenni. 23 éves vagyok, mit tanácsoltok? Kivel fordult ilyen elő, és mit csináltatok?
2010. ápr. 7. 17:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hétfőn hagytam abba, nem kedden. Bocsánat.
2010. ápr. 7. 17:09
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez nem kifejezetten allergia,csak a mellékhatások jöttek ki rajtad.Abba kell hagyni úgyhogy ezt jól tetted .A dokinak el kell mondani a panaszokat és fölír egy másikat ha kéred ,ami lehet már megfelelőbb lesz neked.Mindenki szervezete más, van akinek ez, van akinek az a gyogyi válik be.Lehet hogy csak erre a fajtára reagál rosszul a szervezeted.

Nick3

2010. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De ha felir egy másikat és az sem válik be, meddig legyek kisérleti nyúl -.-

Hajlamos voltam régen a pattikra, de már "kinőttem" és tiszta volt az arcom, de mióta eszem a bogyókat vagy is ettem, elviselhetetlen a mellékhatás/allergia. köszi h irtál.

2010. ápr. 7. 17:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Háát igen sokáig nem lehet ezt csinálni .De a doki véleményét ha kikéred ő megmondja majd ezt is hogy érdemes-e megpróbálni vagy sem .Van ainek csak a 3 vált be igazán.Én tennék azért egy próbát.Lényeg hogy alacsony hormontartalmú legyen.Megkérdezhetem hogy milyet szedtél?
2010. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ki fogom kérni a véleményét, ez természetes. Milligest a neve a tabinak. Ez is elég alacsony hormontartalmú, de félek bármilyet is szedni. Nem tesz jót igy se, nem hogy váltogassam...
2010. ápr. 7. 17:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek mellékhatások. A hányinger nálam is megvolt, nagyon erősen az első hónapban, de az orvosom tájékoztatott róla, hogy ez természetes lehet, szóval nem hagytam abba, és most már semmi bajom tőle (4 hónapja szedem).

Ha nem szeretnél gyógyszert szedni, akkor ne szedj! Használj gumit, esetleg spermaölő kúppal együtt.

2010. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A hányingerrel én is tisztába lettem, miután olvasgattam a neten, és a betegtájékoztatót is. De a dokim semmit nem mondott, csak irt egy receptet...

Nekem legjobban az arcommal van a problémám, h csúnya lett, és a fej fájás.

2010. ápr. 7. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
a fejfájás nagyobb gondot is jelenthet,NE szedd!! Amúgy ha kombináljátok a kúpot megszakitással,az is véd ugyanugy mint a tabi! És nem teszed tönkre a szervezeted.
2010. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Reggel megyek a dokihoz, meglátom mit mond. Szokott fájni a fejem, mert ha olyan az idő akkor kicsit megérzem. De mióta tabit szedek, azóta a fájás annyira erősödött, hogy megijedtem. Remélem lesz megoldás mind az arc problémámra, a többi tünetekre, és megfelelő védekezési módszer is lesz.Mert részemről lehet jó lenne a gumi, de én páromat is nézem, mert ő fiatalabb két évvel, és még van hátra a suliból két éve. Nekem már van szakmám, érettségim, és ha lenne páromnak is munkája lehet h bátrabban használnám én is a gumit. De igy semmiképp nem. De ha nincs más akkor marad az, és a nagy oda figyelés...

köszi a válaszokat

2010. ápr. 8. 11:58
 10/16 A kérdező kommentje:
Itt azért irtam azt, hogy ha lenne munka akkor bátrabbak lennénk, mert együtt tervezzük a család alapitást két év múlva. Tehát addig még ki kell húznunk valahogy.
2010. ápr. 8. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!