Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a jó abban, h a pasi gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, h a pasi gumi nélkül berakja 10 mp - re a csajnak, aztán meg jönnek sirni ide, h lehetnek-e terhesek? Akkor már nem egyszerűbb védekezni, és nem ilyen hülyeségeket csinalni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
mert ezt a tinip*csák csinálják menőzésből... fejbe lőném mindet...
2010. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
39%
csatlakozom az előttem szólóhoz *.*
2010. ápr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
engem is ugy tudnak idegesiteni :S
2010. ápr. 9. 00:20
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,de nagyon ki tudnak akasztani vele.
2010. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jahh.. engem is.. de azok még jobban, akik váltig állitják, h az előváladék nem tartalmaz spermiumokat, és h igy senki se lehet terhes. pedig lehet..
2010. ápr. 9. 00:22
 6/15 anonim ***** válasza:
ja persze meg a mese a megszakítás 90%-os biztonságáról... jaj nem is nézem meg többet ezt a kérdést mert csak felkúr ez is pedig az ellentábor ír ide...
2010. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Síránkoztok itt nekem. Hogy mi a jó benne? Próbáld ki, és megtudod.

Szexelj gumi nélkül, és szexelj tinipíííával.

Ha meg sírnak had sírjanak, ne kattints a kérdére.


Most komolyan...

2010. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Jajj, hagyjuk mááár. 13 évesen úgy állnak le szexelni, hogy csak annyi fogalmuk van az egészről, hogy bedug, kivesz, és jó lesz. Az ilyen ostoba kislányok legalább imet, vagy százszorszépet, vagy valami hasonlót olvashatnának... Legalábbis mikor én ilyen idős voltam, akkor irkáltak ilyesmiről a tiniújságokban. A tinipanasz jellegű rovatokban töredelmesen válaszoltak minden olyan jellegű kérdésre, minthogy a pettingtől lehetsz -e terhes, és társai.

A szülők meg marhára beleszarnak az egészbe, mert esetleg nekik is dolguk lenne elmondani, hogy izé, kislányom, ez meg ez van, és ha nem csinálod, ez meg ez lesz.

Szóval elb.szottak a mai tizenévesek (tisztelet a kivételnek persze, és írom ez úgy, hogy még én sem léptem be a húszas éveimbe).

19/L

2010. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
00:28 sztem senki nem sír neked... ennyi erővel neked sem kellett vna ide írnod mivel gondolom téged meg ez a kérdés idegelt fel... te is vmi kis tini lehetsz aki már írt ide terhes vagyok kérdést... ha meg pasi vagy akkor azt h terhes lehet a csajom ettől meg attól?
2010. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az elovaladekos-teherbeesos es kozben nagyon tapasztalt 16-19 evesek pedig sokat okoskodnak. Nem hiszem, hogy sok olyan van kozottuk, aki leglabb 3 partnert cserelt, de ok a tapasztaltak es lehulyeznek mindenkit, aki megszakitassal vedekezik. Csak azt a kerdest tennem nekik fel, hogy lattak-e mar elovaladekot es azt is az aktus melyik szakaszaban? Ha itt valaki, akinek meg nincs szexualis tapasztalata, beleolvas a feleletekbe, soha a budos eletben nyugodtan nem fog szeretkezni, mert arra a kovetkeztetesre jut, hogy ha vedekezes nelkul ketten, akar 10mp-re is szeretkeznek, akkor rogton teherbe esik a holgy. 36F
2010. ápr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!