Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta csak akkor hat, ha a bevétele után pár nappal vérzek?

Figyelt kérdés
A pecsételő vérzést is csak mellékhatásként írja (ellaOne), de olvastam itt, hogy nagyon sok nőnél a beszedése után pár nappal vagy órával később a menstruációnál gyengébb, pecsételő vérzés jelentkezett, és hogy ez állítólag jó, mert ez azt jelenti, hogy használt a tabletta. Ha elmarad ez a gyengébb vérzés (3 napja szedtem be, még nem volt csak 1-2 csepp, meg kevés barnázás) akkor is hat a tabletta? Vagy már bekövetkezett a baj?

2016. máj. 15. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem volt utana. Napra pontosan jott meg a menstruaciom is
2016. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha megjön akkor már biztos, hogy nem vagyok terhes?
2016. máj. 15. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem, mivel ennek azonnal hatni kellene.

Mennyi idon belul vetted be?

En par ora elteltevel.

2016. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24-26. órára körülbelül.
2016. máj. 16. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor szinte biztos, hogy hatott, én úgy tudom, hogy 48 óra után kisebb az esélye. No meg egyáltalán nem is biztos, hogy teherbe estél.
2016. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Plusz úgy tudom, hogy a 120 órás az 5. napon is ugyanolyan hatékony mint az elsőben.:)
2016. máj. 16. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

En 72 orasat vettem be, nem is tudtam a 120asrol :o

Szerintem nem kell aggodnod

2016. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok.:) Azóta sem jelentkezett mellékhatása.
2016. máj. 16. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!