Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1. Mikortól veszélyes a fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Mikortól veszélyes a fehér folyás két menstruáció között? 2. Fogantatástól számitott hanyadk héttől kezd el kikerekedni a szeméremdomb és az alhas? 3. Honnan tudhatod, hogy csak dagi a pocakod vagy a babától kezdett el nőni a pocak?

Figyelt kérdés

Több kérdésre szeretnék választ kapni olyanoktól akik tapasztalták mndezeket.Tudom,gugli a barátom,de egyik helyen ezt irja máshol már másat.Szóval kiméljetek meg a rágalmazó válaszoktól.

A fenti kérdésekre szeretnék válaszokat kapni.Fehér folyásom mindig is volt csak mostanba nagyobb mennyiségben.Ez mennyire jelent fertőzést,vagy felfázást?Kivizsgálást mindenképp igényel ha naponta akár 2 szer is tapasztalsz sűrű fehér akármit az alsóneműdön? Másrészt a másik két kérdésem arra utalna,hogy az elmúlt 2 hónapba volt talán 2-3 alkalom óvszer nélkül..és most,hogy hiztam,igen, ez tény,hogy az elmult 1 évben felszedtem pár kilót..szóval mindig beképzelem magamnak,hogy baba miatt olyan nagy a hasam,bár egyéb tünetek nincsenek,az ég világon semmi,a mensesem is megjött ahogy a nagykönyvben megvan irva.Mégis szeretnék tapasztalatból hallani véleményeket,hogy miben külömbözik a has amikor csak felesleg van rajta vagy amikor az első időszakban elkezd növögetni a babás pocak? Köszönöm a válaszokat. :)



2016. máj. 18. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A folyas ha nem" csip-szur-rug -harap:-)" akkor lehet normalis.De nezesd meg egy nodokival az a tuti.Az hogy mikor van 2 mensi kozott egyenileg valtozo sztem ,mint ahogy a mennyisege is. Elvileg peteereskor nagyobb mennyisegu es mas mindenkinel. A terhesseget sztem ne a has kikerekedesebol akard megallaitani. A mensi elmaradas es a teszt biztosabb modszer.
2016. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!