Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha anyámmal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyámmal nem tud arról hogy én szeretnék lefeküdni a barátommal? Ha nem veszek fogamzásgátlót csak esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Anyámmal nem a legjobb a viszonyunk szóbal igazából alig ismer. A barátommal már 11hónapja vagyunk együtt és már lassan szeretnénk az elsőt. De akkor nőgyógyászhoz el kellene mennem de anyám megtudná leszedné a fejemet. Sajnos csak ez a fondolat jutott az eszembe! Mit tegyek?

2016. máj. 21. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább gumit vegyetek.

Az esemény utáni azon túl, hogy kb 7000 ft (egyszeri adag), durva hormonadag, károkat okozhat a szervezetben, felboríthat sokmindent.

Anyádnak meg nem muszáj beszámolni.

2016. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta nem rendszeres védekezésre való!
2016. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Látom, te sem vagy megáldva ésszel, úgyhogy mondok valami elgondolkodtatót.


1) Nem csak fogamzásgátlóval védekezhettek. Létezik óvszer is a világon, ráadásul sokkal olcsóbb és bárhol beszerezhető. Nem mellesleg nem bombázod tele hormonokkal a szervezetedet. És igen! A fogamzásgátlóval ellentétben ez még a nemi betegségektől is megvéd.


2) Az esemény utáni tablettát arra találták ki, hogyha valamilyen VÉLETLEN FOLYAMÁN fenn állna AKTUS UTÁN a teherbeesés veszélye, akkor ezzel még utólag gyorsan helyre lehet rakni a dolgokat. Ennek egy nagy hátránya van: sokkal, de sokkal jobban szétcseszi a szervezetedet, mint a fogamzásgátló tabletta. Nem véletlenül mondják a nőgyógyászok, hogy egy évben maximum egyszer vedd be ha nagyon muszáj, de még akkor sem igazán kellene. Ráadásul a fogamzásgátló tablettánál jóval költségesebb megoldás, mivel egy alkalomért fizetsz 7000 Ft-ot. Ja, és ugyanúgy nőgyógyászhoz kell vele menned, mivel azt sem osztogatják recept nélkül (nem véletlenül).


3) Mivel olyan kis butuska vagy, hogy meg fog fordulni a fejedben a megszakításos "védekezés", ezért elmondom, hogy ez a legnagyobb hülyeség, amit el tudnál követni. Tudniillik a férfi teste nemi izgalom hatására előváladékot termel, amelynek a feladata a női hüvely síkosításának kiegészítése. Azért átlátszó a színe, mert kevesebb spermiumot tartalmaz, mint az ondó (magyarul igen, az előváladéktól is teherbe eshetsz). Ha a pénisz a hüvelyben van, észrevehetetlen a termelődése, ezért nem fogjátok tudni, mikor kell abbahagyni a szexet.

2016. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de semmi esetre se írd le, ha nem vagy még 18 éves!


Hadd kérdezzek valamit. Az iskolátokban nem volt szexuális felvilágosítás? Vagy ha volt, mit csináltál helyette? Mert egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ennyire tudatlan a magyar nép a szexet illetően...

2016. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan hülye hogy ne tudjam hogy létezik gumi és fogamzásgátló
2016. máj. 21. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha tudod hogy létezik gumi miért akarsz mindenáron nélküle szexelni? :D

Később ha már több ideje lesztek együtt biztosan elkísér anyukád az orvoshoz vagy betöltöd azt az kort amikor te is elmehetsz kiváltani. Ha már ennyi időt kibírtatok és ennyire szexelni akartok akkor nem értem mi kifogásod a gumi ellen, esemény utánival csak tönkre vágnád magad és amint előttem is írták nem sok értelme van. De szerintem nem lehetsz több 14nél, ha ezt a kérdést komolyan feltetted. Nem vagy érett rá.

2016. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!