Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűvel tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűvel tapasztalatok? Menstruációt el lehet vele tolni? Miért nem olyan népszerű, mint a tabletta?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Miért nem olyan népszerű, mint a tabletta?"

Az ára miatt.


És igen, el lehet vele tolni a menstruációt (én többször is alkalmaztam ilyen módon gond nélkül).

2016. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az ára miatt.

Mondjuk onnan hogy fájdalmas?

Volt barátnőmnek az volt, és nem szerette fájdalmas volt kivenni Ja és hűvelygombát kapott miatta.

Az igaz hogy a gyógyszer árban is kedvezőbb, de megbizhatóbb is és nem fáj tőle semmid.

2016. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Évekig használtam hüvelygyűrűt, és nem is éreztem, és még senkitől nem hallottam, hogy fájdalmas lett volna neki...

Valami egyedi probléma lehetett, ha fájt.

2016. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeretem, a tablettától aknés lettem mert mindnek a mellékhatás, a gyűrűnél nincs ilyen. Plusz nincs ingadozás, ami az én szervezetemnek annyira nem tetszett. Nem kell aggódni hányás-hasmenés esetében és két fajta antibiotikum is szedhető mellette. Nekem lényegesen rövidebb és kevesebb lett tőle a menzeszem, ami a tabletta mellett nem volt. Annyi hogy a vérzés első 2 napja fájdalmasabb.

Drága azért és csak nőgyógyász írhatja fel, van aki nem szeretne az amúgy is 11ezres ár mellé a gyógyszerfelírásért fizetni ha pl magándokija van, időpont kell, sokan vannak. Én odatelefonálok az SZTK-s dokinak, mire megyek a nővér kihozza a vényt.

A fájdalom attól alakul ki ha allergiás/érzékeny rá valaki, gyulladást okoz és az fáj. Hüvelygombát is egyéni érzékenység esetében vált ki, megváltoztatja a hüvely PH-ját minden hormonális dolog, nálam tablettánál jelentkezett 2x, hüvelyflóra és immunrendszer helyreállítása után évek óta (7éve) nincs gond. Magát a gyűrűt nem érezni amúgy, párom se érzi, pedig nem veszem ki soha! Egyéni dolog hogy jó vagy sem, van aki akinek lásd a tabletta nem jó, van akinek ez. Figyelni kell magunkat és szólni a dokinak ha gond van.


El lehet vele: vagy korábban teszed fel a szünetben vagy fennhagyod 4hétig vagy nem tartasz szünetet hanem a következő gyűrűt teszed fel rögtön.

2016. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban megvan a menete ;) Én nem szerettem, mert irdatlan erős folyásom lett tőle, szex közben pedig egyszerűen olyan volt mintha bepisilnék, elég zavaró volt. Azóta tabizom, semmi probléma nincs vele.
2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!