Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünet előtt hétfőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünet előtt hétfőn kellett volna bevennem a tablettát (Dienille), de elfelejtettem ezért másnap reggel kedden vettem be. A szünet után a hétfőtől vagy a keddtől számoljam a 7 napot?

Figyelt kérdés
Illetve lehet-e ebből probléma, mivel a párom hétfőn belém élvezett, de kedden már nem, de tudtommal a hét napos szünet alatt is védve vagyok
2016. máj. 24. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a 3.héten maradt ki 12óránál több időre így két lehetőséged lett volna: nem veszed be a pótlást és a kihagyottól onnan számolod a szünetet, de most azt teheted hogy nem tartasz szünetet, hanem folytatod a következő levéllel, így maradsz védett. Más esetben nem mert a kimaradt tabletta miatt mivel későn lett pótolva de lesz szünet akkor elindulhat a folyamat hogy peteérésed lesz. Ha elkezdted a szünetet akkor nem leszel sajnos annyira védett mint kellene, és 14nap múlva tesztelj mert a spermák több napig életképesek!
2016. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Benne voltam a 12 órába,mert 9kor szoktam bevenni és másnap 6kor vettem be amint felkeltem,már nem tudom elkezdeni a következő levelet,mivel a 7 nap végén vagyok
2016. máj. 24. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!