Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan szakad ki egy óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakad ki egy óvszer?

Figyelt kérdés
Barátommal most fogunk először lefeküdni gumival, és nagyon sokszor olvastam már itt is, hogy kiszakadt.. De hogyan szakad ki? Mármint széthasad végig az oldalán? És ha kiszakadna, de hamarabb észrevennénk mielőtt a barátom elélvez akkor az még nem olyan nagy probléma? Mármint ha mondjuk a makkon rajta marad a gumi és csak oldalt szakad ki.

2016. máj. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet egészen pici hasadás is. Tehát az óvszert véletlenül sem szájjal nyitjuk ki, hiába ábrázolják így a filmek. A gumi alatt ne maradjon levegő, mert könnyebben kiszakad. Ha ezt a két szempontot elvégzitek, akkor nem kell agódnotok. Az aktus végén ellenőrizhetitek is, hogy levegőt fújtok a gumiba. Nem kell finnyáskodni. :-D
2016. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként óvszer+megszakítással fogjuk csinálni, tudom sokan hülyeségnek tartják de így az első alkalommal eléggé izgulós vagyok, hogy mivan ha kiszakad de nem vesszük észre stb..:D Szóval ha kiszakad, de úgy, hogy a barátom nem megy el bennem az mennyire kockázatos?
2016. máj. 31. 21:32
 3/5 Deflohelp ***** válasza:

Nekünk száznál több használat során egyszer szakadt ki, a nedvesedés nem volt megfelelő és a gumi a száraz hüvelyfalra feltapadt, nem csúszkált.

Ez elkerülhető, ha természetes úton (felizgatással) nem sikerülne, akkor vízbázisú (!) síkosítóval.

A megszakításos módszerrel az a probléma, hogy bár nagyon ritkán, de az előváladéktól is estek már teherbe.

Első alkalommal célszerű vastagabb gumit használni (Extra Safe).

2016. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazan. En ugy tudom a legtobb ovszerben mar van vmi spermaolo cucc.

Amugy en is igy voltam nagyon sokaig az elso kapcsolatomban, megszakitas+ovszer, en is nagyon izgulos vagyok.

2016. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en nem sokszor szexeltem gumival, mondjuk 20szor. 2szer kiszakadt. Eleg rossz arany.
2016. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!