Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi különbség van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi különbség van egy durex és egy olcsóbb tesco-s (pl. : kraft) óvszer között?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Kb mint egy három - négyfogásos kaja és a másnapos Meki között... :D


A durex sem biztosít 100%- ot.. akkor Szerinted a Tescos .. tudod, nekik a legkisebb is számít !! ;) :D


Van a kettő között is jobb fajta.. keress egy kozépkategóriásat...

2016. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi sokáig csak durexet használtunk, abból is a drágább verziókat, aztán kíváncsiságból vettünk a Lidl-ben gumit, 12 darab volt 790..és dettó ugyanaz a minőség, sőt! Normális méretű, nincs rajta zavaró mennyiségű sikosítást segítő cumó, nagyon jól bírja a keményebb strapát is. Azóta csak azt vesszük, én érzékeny vagyok eléggé, de ilyen téren sincs gond vele. 24N
2016. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Akkor sem tescos... :D

Van számtalan márka .. Lehet válogatni..

2016. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Egy hajszálrepedésnyi.
2016. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Bátran megveheted a Tescosat, de előtte azért járd körbe a babaosztályt is, meg a drogériarészen a pelenkákat, hogy tudd, mi hol van.
2016. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm,a többiek pedig...

És érzésre melyik a jobb? vagy van közte egyáltalán különbség?

2016. jún. 1. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is a lidliset tudom ajánlani! Nekem nagyon bejött! Sokkal közelebbi élményt nyújt a gumi nélküli szexhez mint a durex, masculan meg ehhez hasonlók!(majdnem mintha olyan lenne, a nedves élményen kívül kb ugyan az)

20f

2016. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

semmi. a durexben csak a márkát fizeted meg:)

Ez olyan, hogy az adidas cipő is drágább mint a kinai, de nem biztos hogy jobb tartósabb

de amugy ne szexelj gumival. nélküle sokkal jobb a szex!!:)

2016. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
A kereszttesóm az előző kommentekben említett fantasztikus Lidlis gumival készült. :)
2016. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minőségben kb semmi. Mi barátnőmmel használtunk sparosat, rossmannosat kb mindent és jók. A masculan szakadt ki kétszer is egyébként.


Méretben viszont a durex 56 mm széles, a többi 52-54 és engem ezek általában szorítanak, meg nehezen jön fel.

2016. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!