Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki használ hüvelygyűrűt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használ hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés

Már két fogamzásgátló mellett is lett köztes vérzésem (az egyiknél 7 hónap után, a másiknál 8 hónap után) akkor szerintetek a hüvelygyűrűnél is lesz? :( Mert ha minden kötél szakad, bevállalnám a drágábbat, csak lenne vmi ami megfelel. Illetve a tapasztalatok is érdekelnének vele kapcsolatban.

Tudom, az orvos nem helyettesíti ez az olda, szerdán megyek is dokihoz. Csak hátha valakinél ugyanez volt..? 20L


2016. jún. 9. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és előtte majdnem 2 évig szedtem a jelenlegit, de semmi vérzés nem volt
2016. jún. 9. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Még jegygyűrűt sem.


33/F

2016. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ.
2016. jún. 9. 22:03
 4/5 anonim válasza:
En a Nuvaring huvelygyurut hasznaltam mert a tablettas fogamzasgatlol ilyen eros migrenem lett. Nekem annyi bajom volt hogy allandoan fertozest okozott nalam es amiota nem hasznalom azota semmi bajom nincs. (mondjuk en eleg erzekeny vagyok ezekre). Ezt leszamitva amugy nagyon jol bevalt. Nalam a 7 napos szunetben volt csak verzes ugy kozte sose volt. :)
2016. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy lesz. Lehet elég a kevesebb hormon neked és a telítődés miatt mert a gyógyszerben azért több van jelentkezik a vérezgetés most.

Én tablettáról váltottam (két félét már szedtem) rá mert pattanásos voltam durván, azt hitték hogy alapból van és arra adtak olyan gyógyszert, aztán kiderült hogy mellékhatás... Mert sajnos szerepel köztük. A gyűrűnél nem! Mindkét gyógyszernél 2 hónapig volt szép a bőröm, után jött az akné... 5hónapja használom a gyűrűt és nincs pattanásom!


Egyébként az első 2hónapban kicsit tovább elhúzta a vérzést, barnás pecsétlésem volt 5-5napig a vérzés után, 3. gyűrűnél megszűnt. 4 gyűrű volt a teljes megszokás, addig néha volt hányinger és hangulatváltozás, de az 5.nél már egyáltalán nem.

Nálam nem okozott fertőzést vagy gondot, nem érzem, párom sem, nem is veszem ki szexhez. A vérzésem ennél végre csökkent! 5nap de 2 kivételével gyenge, a gyógyszereknél erős volt végig... annyi hogy most fájdalmas, tehát néha kell fájdalomcsillapító.

2016. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!