Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves vagyok. Hogyan juthatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Hogyan juthatnék óvszerhez?

Figyelt kérdés
Mert cikinek érzem hogy egy boltba óvszert kérjek vagy gyógyszertárba!
2008. szept. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kérni, ki van téve. Megragadod, beteszed a kosárba.
2008. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mi ebben a ciki_? az a ciki, hogy ha nem évdekeztek! de ha annyir aszégyenlős vagy, némelyik wc-ben automatákból is lehet venni, cska jóval drágább úgy.
2008. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor vegyél áruházban, hipermarketben. Egyrészt nem fogja figyelgetni a pénztáros, fennakadni biztos, hogy nem fog rajta; másrészt meg sokkal cikibb nem védekezni és bajba kerülni! Én lányként is szemrebbenés nélkül veszek a kisboltban is, kérek bátran akár a középkorú férfi eladótól. Semmi szégyen nincs abban, ha valaki felelősségteljesen él szexuális életet. Nem is ért emiatt még boltban soha semmi negatív reakció.
2008. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy cikinek érzed. Azt jelenti, hogy nem vagy kész a felelőségteljes szeretkezéshez. Ha szexelni akarsz meg kell venni a különféle védekezőeszközöket is (a te esetedben az óvszert). Az most lényegtelen hány éves vagy, a lényeg, hogy védekezz.
2008. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem ciki. Ha zavar, hogy gyógyszertárban kell kérni, akkor vegyél boltban. Anyukám egy kis szupermarketben dolgozik, nekik kell megoldani a díszítést is. Össze kellett állítaniuk egy nagy rakást nyáron, azzal a szlogennel, hogy ezekre szükségük lehet,ha elmennek kirándulni. Anyukám 50 fölött van, de ő javasolta egyedül, hogy tegyenek a cuccok közé óvszert si, jól jön pár fiatalnak. A fiatal tanulócsajok tiszta zavarban voltak, pedig anyukám csak viccelt. Szóval nehogy azt hidd, hogy olyan nagy dolog,ha veszel óvszert. Nem te vagy az egyetlen. De ha nagyon zavar, akkor menj olyan boltba, ahova nem jársz gyakran. Vagy marad az automata.
2008. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha cikinek érzed, talán még nem kellene szexelned! Ez is hozzátartozik a "felnőttséghez"!
2008. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek!!!

meggyöztetek!marad a kis bolt!!köszi mégegyszer is!!

2008. szept. 27. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt nem érzd cikinek,hogy szexelsz, akkor a védekezést miért?A kettő összetartozik.Valahogy muszáj védekezni és a fogamzásgátlót, a pharmatexet,meg az óvszert is meg kell valahol venni! Egyszerűen bemész egy boltba,beteszed a kosárba, és kifizeted. A pénztárost csak a vonalkód fogja érdekelni, nem az,ami a dobozban van,vagy aki megveszi.Gondolod, hogy 500 lehúzott áru után majd ezen fog fennakadni? :)Nyugi,vedd csak meg,egyáltalán nem ciki :) Sőt, okos dolog,hogy gondolsz a védekezésre,ezt nem kell szégyelned!
2008. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem, mikor én vettem gumit először. 18 voltam és bementem egy éjjel-nappali boltba. Az volt a gond, hogy kérni kellett az eladótól mindent nem csak levenni. Egy öreg fickó volt a boltos. Nha mondom most vagy soha kérek egyet. Persze mást is kértem, mert úgy egy kicsit finomabb. "Kérek szépen egy rágót,.......óvszert és egy Mars csokit". A Mars csokit nagyon gyorsan mondtam a gumi után, de szerencsére megértette mit is akarok. Tudom nem ciki a gumivásárlás, de egy 18 éves lánynak akkor egy kicsit kellemetlen volt. A buli csak most kezdődött, mert a vén kéjenc papa elővett egy nagy dobozt tele gumival. Mondta, hogy nyugodtan válogassak, és közben ő is nézegette. "Nahát, ez vegyes ízesítésű, ez meg ultra vékony...."- mondta nekem az ajánlatot. Én csak döbbenve néztem rá, de örültem, hogy ez neki ennyire természetes. Végül a vegyes gyümölcsösízesítésűnél maradtam. De a végén még megkérdezte, hogy gumikesztyűt nem akarok-e venni hozzá. Nos, mai napig nem tudom mit akart ezzel mondani...:)

Légy bátor, ezek a vicces storik kellenek!

Petranova

2008. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!