Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. mennyibe kerül egy csomag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül egy csomag óvszer?

Figyelt kérdés
Hány darab van egy csomagban? Az ízesített drágább? Ha igen, akkor mennyivel? Mik a legjobb márkák?

2016. jún. 25. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy jobb vagy rosszabb márka, az ami már üzleti forgalomba kerül olyan teszteken megy át hogy megbízható lesz. Van aki ez jön be jobban van akinek az. Inkább arra kell figyelni hogy ne legyen túl nagy vagy túl kicsi. Az ízesített a világ baromsága, mégis ki szopik gumiban? Márkánként eltérő áron lehet én a Lidl-ös 1700 forintosat veszem abban 12 darab van, még sose szakadt ki. Durex-ből ugyanennyiért 6 db-ot kapsz.
2016. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. A méretezés az hogy van?
2016. jún. 25. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En a Masculant szeretem. 10 db 1000 Ft alatt van. Szakadt mar ki, maradt mar benne a teteje, de ez partnertol is fuggott. Masfel evig hibatlan volt, aztan negy honap alatt ketszer szakadt ki egy masik partnerrel.


Durex- nem szerettem, lecsuszott,vagy kicsivolt, 3 db 1000Ft


Lidl-s: olyan mint egy zsak. Semmit sem erzel. 1000 Ft alatt- 12 db

2016. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A használt olcsób sokkal. :)))) angolosan second hand :))
2016. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Használt?!
2016. jún. 25. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Körbe kell nézni több boltban is, a 3 db-os Durexet kb harmad annyiért, 300 Ft-ért meg tudom venni egy kisvárosi kisboltban (és nem hamisítvány, eredeti), mint mondjuk a Sparban. Csődbe is mennék, ha olyan drágán kellene vennem :D
2016. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PresidentEvil ***** válasza:
100%

"angolosan second hand :))"


Ebben az esetben inkább second dick lesz az.

2016. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Lifestyle-t használunk,igaz mi a latexmenteset,ami 999Ft (a 3db-os kis csomag)
2016. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!