Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhes vagyok fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes vagyok fogamzásgátló mellett, akkor a megvonásos vérzés is elmarad vagy megjön ugyan úgy? N23

Figyelt kérdés
Azért kell figyelnem, mert máriatövis kapszulát szedtem, és csak utólag hallottam/olvastam a neten, hogy befolyásolhatja a gyógyszer hatását.

2016. júl. 22. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
a kérdést se értem, de szerintem aha igazad van
2016. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék....akkor megjönne a tabletta mellett a menzeszem, vagy kimaradna mint a rendes menzesz?
2016. júl. 22. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, megjöhet. De mivel te bekavartál a máriatövissel, bármi lehet...használj óvszert egy hónapig és csinálj tesztet.
2016. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ok értem már. Igen megjöhet általában max egyszer, de az is ritka. Mi az a megvonásos vérzés?
2016. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A megvonasos verzes nem rendes menstruacio, ahogyan a neve is mutatja a gyogyszer megvonasa valtja ki (igy pl.ha ki akarnad tolni a menzeszt nem tartasz szunetet stb.).


Fentiek miatt a gyogszerszunetben akkor is megjon, ha terhes vagy. (Jellegeben, tartamaban stb. akar el is terhet, de ez nem szuksegszeru).


Mult honapban voltam dokinal, ahol felmerult a kerdes, innen az infom. Remelem tudtam segiteni :)

2016. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végre valamit tanul is itt az ember köszi :-)
2016. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Akkor azt mondjátok, valószínű mindenképpen megjön, csináljak tesztet?
2016. júl. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!