Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A sokéves óvszerhasználattól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sokéves óvszerhasználattól lehet betegséget kapni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy az óvszer mégiscsak egy mű-anyag, ami egy érzékeny nyálkahártyához dörzsölődik. Vajon ha éveken keresztül ezzel védekezünk, nem lesz ennek valami káros hatása legalábbis a nőkre nézve (végülis a férfiakon nem súrlódik)?

2016. júl. 26. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de azért néha cseréljétek le, biztos, ami biztos.
2016. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 60-as IQ alatt ne szexelj.
2016. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyetemett végzett ember vagyok, az IQ-m köszönöm, de bőven meghaladja a 60-at. Egyáltalán nem hiszek az ilyen paleo-diétákban, meg hogy mindenben mérgező anyag van. Mégis: az óvszer - akárhogy nézzük - egy darab műanyag, ami egy sérülékeny és érzékeny nyálkahártyához dörzsölődik. Gúnyolódjatok csak, de a kérdésfeltevésemben nincs semmi hülyeség.
2016. júl. 26. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemet végzett ember ezt képes megkérdezni? A hatalmas IQ-val azt nem sikerült végiggondolni, hogy több mint 150 éve gyártanak óvszert, komoly nagy cégek, akik tökéletesítik a technológiákat, tesztelik, vizsgálják az allergén reakciókat, az egészségügyi hatásait ... Ugye ez már sok lenne ... :-P

De hogy választ is kapj: hosszútávú kapcsolatban 15 éven keresztül óvszerrel védekeztünk (hormon ellenes vagyok) és semmi gondot nem okozott.

2016. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hat aki allergias ra annak okozhat problemat;) De ahhoz akar egy hasznalat is eleg..nem kell hosszutavu.


Nem lesz karos hatas. Ha eleg nedves nem fogja kidorzsolni. Az teny hogy ha nem eleg nedves akkor kellemetlenebb (legalabbis nekem) ovszerrel ,mint nelkule. De sikosito vagy hoszabb elojatek!

2016. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen latex és egyéb gumiallergia esetén komoly gyulladást okozhat. Illetve bőrproblémát.
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdése teljesen korrekt és nem kéne csúfolni igen ha nagyon érzékeny a bőrőd akkor allergiás reakciót is kiválthat
2016. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kedves egyetemet végzett ember: ezen gondolatmenet alapján ugye azt is feltételezed, hogy a zoknik és alsóneműk halálos elváltozásokat okozhatnak? Elvégre azok nem csak egy-egy kósza numera erejéig érintkeznek a testfelülettel, hanem naponta sok órán át.

Ha pedig a súrlódás miatt aggódsz: a vagina fala gumi nélküli közösülésnél is súrlódik. (Nem, nem kenődik rá a gumi, ha azt használsz.)

Azt szabad tudnom, hogy melyik egyetem melyik szakát végezted el állításod szerint?

2016. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az allergiás reakció egy speciális eset. Itt a kérdés az, hogy normál körülmények mellett a huzamosabb használat okoz -e gondot. Így úgy gondolom, hogy jogos a válaszom :-P (#4es voltam)
2016. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemett végzett ember vagyok,

Az egyetem szó végén a két "t" a múlt idő jele?

2016. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!