Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hetek óta fáj a gyomrom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetek óta fáj a gyomrom a hasamat nem tudom behuzni ugy mint eddig mert akor faj lehetseges hogy terhes lettem pedig fogamzasgatlot szedek.!?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha még csak ezek a tünetek jelentkeztek akkor nem vagy feltétlenül terhes. Más is állhat a háttérben, és ennyiből sajnos még nem tudjuk megmondani. Ha kételkedsz, vegyél egy terhességi tesztet :)
2016. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Késik a menzid? Ha igen csinálj tesztet... Gyomor fájás nem terhességi tünet.. Lehet vírus fertőzés.. has puffadás hányinger hányás szédülés szagérzékenység stb csak 6-7. Héten jelentkezik de akkor már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt
2016. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg az sem jo hogyan fekszem ..! Lehet csak bekèpzeltem magamnak hogy terhes vagyok! Es hagy kèrdezem mar meg azt hogyha olyan sok energiaitalt megitam ugy ertve hogy mindennap az káros az egèszsègre milyen tünetei vannak?
2016. júl. 29. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:

Elmész orvoshoz...


23/F

2016. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehetsèges hogy vagbèlgyulladásom van ?
2016. júl. 29. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha hetek óta vaKbélkgyulladásod lenne, már perforálódott volna és azt nem bírtad volna.

Vegyél terhességi tesztet, 500 Ft körül van.

2016. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Terhesèg az kizárt!! jobb oldalt fáj a hasam es szerintem ha terhes lennèk az nem fájna es híznák nem fogynák .!
2016. júl. 29. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a vakbélgyulladástól nem ég a gyomrod. Az rohadtul fáj és ha az lenne nem a neten ülnél és kérdeznél hülyeséget... Hanem rég a műtöben lennél.
2016. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes is lennél nem rögtön hízol. Sőt én a terhesség elején 8 kilót fogytam. 17 hetes kismama vagyok és egy dekát nem híztam
2016. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha te kizártnak tartod a terhességet, minek kérdezed meg?
2016. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!