Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél órával azután, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órával azután, hogy bevettem a fogamzásgátlót, ment egy kicsit a hasam. Ezt most kell pótolni vagy sem?

Figyelt kérdés

Azért vacillálok, mert megvacsoráztam, bevettem a bogyót és utána kb. fél órával híg székletem volt. Ennyi idő alatt a gyomromból kikerülhet a fogamzásgátló és gyorsan megemészthettem? Bocsánat a hülye kérdésért. 1,5 éve szedem a tablettát, tisztában vagyok azzal is, hogy 3-4 óra a bűvös szám a felszívódásra. De most abban viszont nem vagyok biztos, hogy fél óra után, ez a bevett gyógyszer is távozhatott?


A betegtájékoztató ezt írja:

A Mirabella bevont tabletta bevétele után 3-4 óra múlva jelentkező hányás vagy súlyos hasmenés esetén nem biztosított a készítmény hatóanyagainak teljes felszívódása. Amennyiben a tabletta bevételét követő 3-4 órában hány, ez olyan, mintha elfelejtett volna bevenni egy tablettát. Így ebben az esetben kövesse az elfelejtett tabletta bevételre vonatkozó útmutatást.


De ez is olyan ellentétes most 3-4 óra után van probléma a hányással-hasmenéssel vagy 3-4 órán belül? Mert én eddig az utóbbit tudtam.


De most nem tudom, hogy pótoljam-e vagy sem... Még 4 szem van hátra a szünetig, a párommal a bogyó mellett megszakítással is védekezünk. Ma voltunk együtt. Legközelebb valószínűleg csütörtökön.

Köszönöm!



2016. júl. 31. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Apám...

Ott van a leirasban is "sulyos hasmenes"...

Ha fosol egyet, az nem sulyos... arrol nem beszelve (nemtudom figyeltek-e biosz oran), hogy a torkod vegen nem a segged van, ahol egybol kiszarsz mindent.

2016. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!