Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlót szedek a 3. levélnél tartok. Április 3-án a barátom belém élvezett. Már védett vagyok annyira, hogy ne essek teherbe?

Figyelt kérdés
Ma vettem be az utolsó szemet a 3. levélen.
2010. ápr. 18. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
már 1. levél után is védett voltál..ezt nem mondta el a doki?
2010. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Van egy betegtájékoztatónak nevezett kis füzet. El kéne olvasni... Ebben az áll, hogy: "A fogamzásgátló hatás kifejlődéséhez legalább 1 heti folyamatos adagolás szükséges..." Máskor előbb olvass, és utána szexelj, jó?
2010. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Feltettem egy normális kérdést. Nem tudom miért kell az eszet osztani. Szerinted nem olvastam el? Nem írta, ez az igazság.

Normális válaszokat kérek, ennyi az egész :/

Csak is azért tettem fel a kérdést mert egy kicsit aggódok és mert hőemelkedésem volt, fáj a torkom.

2010. ápr. 18. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én gyógyszerem már az első szem után védett,kétlem,h ekkora különbség lenne a gyógyszerek között. Általában 1 hetet,de max egy hónapot szoktak javasolni a parázósabbaknak, de Te már ezt is jócskán túl haladtad,úgyhogy nyugodj meg,szexeljetek bátran,bármikor beléd élvezhet a barátod,még gyógyszer szünetben is ( ez sem szokott világos lenni egyeseknek)

18/L

2010. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megnyugodtam :)
2010. ápr. 18. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy hónap után már minden fogalmazásgátló működik.

Tényleg olvasnod kellett volna kicsit. Az a gond, hogy te is előbb szexeltél és csak utána kérdeztél.

2010. ápr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!