Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienielle fog. Gátlót írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienielle fog. Gátlót írt fel a nőgyógyászom ez lesz az első fog gátlóm. A menstruáció első napján vegyem be ahogy le van írva vagy az 5. en ahogy sokan mondják? Állítólag ha az elsőn veszem be egész hónapban barnázni fogok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a fogamzásgátló tablettával kezdtem nekem a nőgyógyász azt mondta hogy a menstruáció 1. Napján kezdjem el szedni így tettem..
2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tapasztaltál negatív/pozitív dolgokat a tablettánál?
2016. aug. 9. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt vele probléma a gyógyszer mentes héten mindig meg jött.
2016. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az 1. napon kell bevenni.
2016. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg 1 hónapig pecsételő verzesed lenne tőle se ijedj meg az normális. Nekem is az volt doki azt mondta természetes 1 honap utan beállt rendesen. 3 éve szedem. Semmi mellékhatás vagy bármi. Ha ezt írta fel akkor nem véletlenül 😊 es elsonaptol kell szedni
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A menzesz első napjától jobb szedni. Én is így tettem anno, eleinte nem volt semmi gond, nem volt pecsételő vérzés semmi.

Viszont nekem negatív tapasztalatom volt vele később. Egyszer csak nem volt vérzésem egyáltalán. És a következő hónapban sem. Akkor elmentem orvoshoz, aki írt fel másikat, mondván, hogy ez nem megfelelő a számomra.

2016. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!