Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kialakulhat e terhesseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevtelen97 kérdése:

Kialakulhat e terhesseg medenceben valo szex utan?

Figyelt kérdés
Baratnommel minden nemi aktus soran vedekezunk viszont nemregiben kb 3 hettel ezelott medenceben (sajat tisztitottban, azaz nem nyilvanos strandon) ugy dontottunk hogy kiprobaljuk vedekezes nelkul.Nem ment el egyikunk sem, csakis kizarolag a kivancsisag miatt probaltuk ki, hogy mennyire mas erzes. Elotte meg is mostam es kb 3 "lokes" volt az egesz. A medence hideg volt es tudtommal a petesejt nem birja a testhomerseklettol eltero homersekletet. Baratnom szekrekedesre es felfuvodasra panaszkodik es reggel ota alhasi fajdalmak tamadjak illetve utana sokkal hamarabb jott meg neki mint kellett volna. Lehetseges-e hogy megis baj tortent?
2016. aug. 10. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Az előváladékba is lehet sperma
2016. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

"jott meg neki"


akkor nem valószínű a terhesség,nyugi

2016. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az elovaladekban is van, viszont azert irtam ilyen hosszu szoveget hogy tudjatok

-hideg viz volt

-vigyaztunk

-es megmostam

2016. aug. 11. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A víz nem számít

Vigyázni nem lehet

A megmosás nem segít


Szedjen gyógyszert vagy húzz gumit, ha nem akarod megkockáztatni azt, hogy minimum 2 életet teszel tönkre.

2016. aug. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ugy dontottunk hogy kiprobaljuk vedekezes nelkul"


Az ilyeneket gondnokság alá kéne vonni.

2016. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem az volt a kerdesem hogy tud e valaki valami lehuzot mondani nekem mara. Tudjuk mi a kovetkezmenye a vedekezes nelkuli egyuttletnek, nem korrepetalast kertunk es elegem van a gyakorikerdesek bunko felhasznalibol.

Egyszeruen csak az erzesre voltunk kivancsiak es ne mondjatok mar hogy a mosas nem segit kerlek... Biologia oran voltatok mar? 27 fokos vizet hogy tudna tulelni egy himivarsejt ami mar a szobahomersekleten is elhal? Jo lenne ha olyan valaszolok jonnenek akik ertenek is hozza nem pedig olyanok akik csak bunkozni akarnak. Csak arra voltam kivancsi hogy van e okom izgulni vagy csak siman felfuvodasrol lenne szo?

2016. aug. 11. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltunk biológia órán, de úgy tűnik, te nem.


Felesleges megmosnod, mert az előváladék tartalmazhat spermát, ami keletkezik/keletkezhet izgalmi állapotban, szóval annál a 2-3 lökésnél simán jöhetett volna.


A víz hőmérséklete, akárhogy erőlködsz, itt lényegtelen. Te a barátnődben voltál és mint tudjuk, a test melegebb, mint 27 fog, szóval igen, teherbe tud esni valaki úgy is, ha épp medencében csinálják.


Nyilván mindenki volt már kíváncsi, ki akarta próbálni gumi nélkül, de az értelmes emberek találnak más utat és nem orosz ruletteznek két-három élettel puszta kíváncsiságból.


Egyébként meg, ha olyan nagyon okos vagy, meg jártál biológia órákra -úgy tűnik, hogy csak aludni- tudhatnád, hogyha egy nőnek megjön a menstruációja, az azt jelenti, hogy a nő nem terhes. Lefordítva: ha szex után a barátnődnek volt menstruációja, akkor nem terhes.

Előfordul, hogy néhány nőnek van menstruációja, miközben terhes, de ez a szám elég elenyésző.

2016. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És szerinted akkor én ezt miért írtam? :)

Mert én is gyanakodtam rá hogy ő is abba a szűk rétegbe tartozik. Kérlek ne nézz le annyira, hogy ne tudjam mi az a menstruáció.

Jajj és az előváladékról beszélve, az nem folyamatosan folyik, vagy nem tudom nálad hogy van, vagy nő vagy esetleg, de nálam pl ha 1x van akkor utána ha letisztítom egy ideig még nincs. Kb 30mp különbség van 1-1 előváladék "kilökődés" között, legalábbis nálam.

Mindegy, barátnőmnek semmi baja és nincs gyerek sem.

2016. szept. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!