Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratnom 20 eves es szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom 20 eves es szinte mindig kesik a menstruacioja 1hetet kb. Most azonban mar 4 hete nem menstrualt. Lehet terhes?

Figyelt kérdés
Egyutt meg nem voltunk, csupan megujjaztam parszor. Meg el sem mentem mellette soha, de attol felunk hogy esetleg elovaledek juthatott az ujjaimra veletlenul es mivel megujjaztam teherbe eshetett. Van okom az aggodalomra?
2010. ápr. 19. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltok egy terhességi tesztet? Sokkal egyszerűbb, mint találgatni...
2010. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bocsi ezért de az ondó levegővel érinthezve nem nagyon marad életképes.. nem oylan könnyü gyereket csinálni mint gondolod...


én inkább a hütlenség miatt aggódnék.. de persze előfordul az is hogy kimarad egy menzesz..

2010. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az esély egyenlő a 0val. Az én barátnőmnek is hosszabb a ciklusa. A legutóbbi 44nap volt. Tudom, hogy ez rövidebb, mint a te barátnődé, de ha nem voltatok együtt, akkor vajmi kevés az esély a teherbe esésre. Nyugtasd meg a barátnődet és magadat is.
2010. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hutlenseg kizarva ugyanis azt eszrevennem rajta. tudom hogy kicsi az eselye de aggodok elegge es o is. lehet epp a stressz miatt kesik olyan sokat, tesztet meg egyelore nemakar..
2010. ápr. 19. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A terhesség esélye,ha valóban soha nem volt aktus,akkor elég kicsi,inkább semmi.De azért mindenképp elmennék a dokihoz,mert 4 hét már nem kicsi késés és nem ártana rendbe tenni,hogy normális legyen a ciklusa,mert babatervezésnél ez megnehezíti majd a dolgát.
2010. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán késhet a stressz miatt és még ezer más ok miatt is. Nem kell egyből arra gondolni, hogy terhes. Nekem is szokott heteket is késni,pedig már 28 vagyok. A barátnődnek is rendszertelen, ahogy írtad. Egyszer kevesebbet késik, egyszer meg többet, valószínűleg csak ennyi van. Amiket leírtál, abból arra lehet következtetni, hogy igen kicsi az esélye arra, hogy terhes. De egy terhességi teszt valóban teljesen megnyugtatna benneteket.
2010. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem lehet terhes!! Tőled legalább is tuti nem!! Bár csak ilyen könnyű lenne gyereket csinálni. Ha meg 4 hete késik neki akkor (persze nem feltétlenül) de már lenne más jel is. Egy teszt nem a világ, de ebben az esetben csak pénzkidobás.
2010. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha már 1 hete késik, az nem jó jel. lehet terhes. elővűladéktól is teherbe lehet esni. mi lenne, ha ezzel vigyáznátok????
2010. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!