Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a megszakitásos "védekezés"?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Vélemények?

Nem kell a rizsa tudom h az előváladék is tartalmazhat spermát ami megtermékenyithet



2016. aug. 16. 14:30
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
63%

Kb mint az oroszrulett egy J tokméretű revolverrel.

26/F

2016. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hmm...


Elviekben 60% a vedetseg

De van aki egybol terhes lesz mas meg evekig nem

2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe. Csak annak ajánlom akinek nem okoz gondot ha becsúszik a baba!:)
2016. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Olvastam itt olyat h 1-2 éve igy védekeznek ès semmi gond nem volt
2016. aug. 16. 14:51
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mindenkinél van így :) Inkább védekezz rendesen, mert ha nem akarsz babát, és mégis lesz ne siránkozz! Gondolkodj előre! Vagy ha nem akarsz babát, de nem baj ha lenne, akkor nyugodtan!
2016. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nézd, attól mert valaki 5 évig is így van együtt a párjával és nem lesz gyerek, honnan tudod, hogy neked már az első ilyen alkalommal nem jön össze?

Mindenki más, mindenki máshogy ismeri saját magát, a párját, más az önkontrollja, a gyakorlata, más a teste, a szervezete, így igen, van akinél évekig nem lesz így baba, másoknál meg egyből így jön össze.

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz rendesen, ha meg nem gond, akkor meg lelked rajta, de akkor meg sokkal élvezetesebb, ha nem szakítjátok meg!:)

2016. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalat kell, én elmondhatom az enyémet. A gyerekek megszületése előtt volt a tabletta, utána jött a gumi, mert a gyógyszer talán nem jó akinek visszérproblémái vannak. Végül is sok év után kikötöttünk a megszakításosnál, de ehhez kellett pár év tapasztalat. 1: Mind a két gyerekünk majd egy év próbálkozás után fogant. 2. Nekem nemigen van előváladékom, és az évek során egyre kevésbé. 3. 100% jól tudom uralni, idejében érzem, hogy mikor fog jönni a dolog, ezért nem lett sosem probléma belőle. Végső következtetés: Tapasztalt pároknál, és ahol nem probléma az se, ha netán becsúszik egy baba, ott, ha jobb ötlet nincs, elég biztonságos.
2016. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a #3-as. Mi így csináljuk, de úgy állunk hozzá, ha becsúszik becsúszik. Ha nem akarjátok, akkor mindenképpen védekezni kell, mert ez nem számít annak. :)
2016. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Én így védekeztem, meg a kiszámolóssal. Az eredmény itt uzsonnázik mellettem...
2016. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9# Milyen jópofa a válaszod. :DDD
2016. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!