Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hetfőn együtt voltunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetfőn együtt voltunk a párommal gumival. A gumi bennem maradt es ma esett ki belőlem. Es szerdán ovulációm volt. Nagyon nagy esely van arra hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Még a dokit korainak tartom.

Es csak reggel tudok tesztet venni már.


2016. aug. 18. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus kérlek mond h ez nem komoly!!!!!!!!!!!!! Kérlek
2016. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, h azonnal el kellett volna menned nodokihoz?
2016. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen nagy. Viszont ennyi idő után sem a doki, sem a teszt nem mond még semmit.
2016. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyire igénytelen lehet valaki, hogy napokig mászkál így? Úgy, hogy benne van a dolog... Örülnék, ha kamu lenne és nem kéne megint csalódnom, hogy egy ember képes erre.
2016. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jezusom, milyen emberek vannak...
2016. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szepen setalj el a nogyogyaszhoz most. Valahol olvastam 5napos esemenyutanirol.A teszteles majd az aktus utan 14 nappal vagy a mensi idopontjaban lehetseges.Addig megcsinalhatod csak negativ lesz.

Olvass utana kb. minimum 7napig "utazik" a meh fele a megtermekenyitett petesejt es csak utana kezd besgyazodni. Ami minimum 10nap de meg akkor is kell par nap mire annyi hcgt termel a szervezet amit mutat a teszt. Szoval inkabb a kimaradt menstruacio utan szoktak javasolni a tesztet..

2016. aug. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hogy kivagytok nekem is volt már hogy bent maradt a gumi és a mensivel jött ki 2 hét múlva.. nincs mindenkinek rengeteg szabad ideje hogy az orvoshoz rohangáljon.
2016. aug. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán nem idő kérdése. Ami egyébként mindenkinek arra van, amire akarja. Megoldható. Mondjuk sürgősségi is van. De, ha nincs rá igény... Szerintem ez borzasztó gusztustalan, én nem tudnék így lenni. Az meg más kérdés, hogy simán ki lehet venni, el lehet érni, nem kell hozzá orvos.
2016. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!