Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a Lindynette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a Lindynette 20 szedését 4 napja. Tegnap óta szúrkál a petefészkem naponta többször is észreveszem, és néha néha nyomást érzek az alhasban. Érik a pete már? Középidő még nagyon messze van. 4 nap gyógyszermentes nap után érhet egy pete?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó szem óta telt el 4 nap vagy megjött a szünetben, letelt a 7napos szünet és plusz 4 nap ergo már 11napja nem szeded lényegében?

Ha utóbbi akkor valószínű most tér magához, 11nap alatt már simán megérhet egy pete, ez közel van a középidőhöz (pont ezért veszélyes az első héten kihagyott szem ugye).

Ha a szünetben vagy még csak akkor előfordulhat hogy cisztás lett. Nekem multicisztás, tehát a tüszők bent vannak de nem érnek meg és hátramaradnak, tudnak szúrni. Hüvelyi UH-t kérj majd a dokidtól ha továbbra is fennáll.

Nekem másik gyógyszer, sok mozgás és szénhidrátcsökkentett diéta segít ezen.

2016. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen a heten kedden kellett volna bevenni az elso tablettat, amit nem vettem be. ma lenne 5 napja.

A 21 szem utani 7 napban szunetben is ved a gyogyszer ugy tudom...

Azaz 12 napja nem szedem,

De ami most szamit az az 5 nap.

Meg nem kellene peteeresnek lennie, de nagyon ugy nez ki hogy van (vagy volt)

Ma tojasfeherje allagu, csak az a baj, hogy voltunk egyutt a parommal, tegnap elott.

Azaz 2 napja :/ amikor szurkalt a petefeszkem. Kell felnem a terhessegtol?

Gyogyszer abbahagyasa utan akkor ilyen hamar erhet pete vagy nem? Vagy csak a hormonok jatszadoznak velem??

Tele van az arcom pattanassal

Ilyen hamar megtisztult volna a szervezetem?? 5 nap alatt?

2016. aug. 20. 17:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Kozti verzeseim voltak folyamatosan a megvonasos verzesen kivul is, azert hagytam abba a szedest.
2016. aug. 20. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényegében régebb óta nem szeded, amikor megjön az az első napja a ciklusnak és ezeknél az alacsonyaknál már egyből visszaállhat minden. Van akinek semmi gondot nem okoz a gyógyszer és visszaáll azonnal a termékenység.

Nekem a doki azt mondta hogy ha leteszem a gyógyszert, akkor a szünetben már nem véd, tehát az utolsó szem után már kell óvszer, pont azért baj az első héten kimaradt tabletta, mert akkor új ciklus kezdődik a vérzés első napján és mivel nem folytatod akkor már elindul a peteérési folyamat, a 8. napon azért kell elkezdeni hogy visszafordítsa, ha nincs folytatás akkor elindul és bármikor lehet, spontán is. Ráadásul ilyenkor lehet korábban is. Ovu teszt? Sajnos tarthatsz tőle, ha nem védekeztetek máshogyan. Így 10nap múlva terhességi teszt amit tehetsz.

2016. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!