Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Észrevehető-e az árbeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevehető-e az árbeli különbség a Durex és a LifeStyles óvszerek között?

Figyelt kérdés
Megéri annyival többet költeni egy Durex óvszerre? Még nem szexhez kellene,csak szeretnék előtte gyakorolni vele,és tesztelném,hogy milyen.

2016. aug. 30. 11:26
 1/8 Camorri ***** válasza:
100%

Amennyiben nem szexre kell, akkor bármilyen olcsó óvszer jó. De speciel én használtam akció közben is olcsóbb noname-eket, meg Durex-et is. Egy szakadt ki, és az is az én hibám volt. De Durexben élvezetesebb lesz majd, ha odaérsz. De csak úgymond felpróbálni, elég az olcsó noname is.

(20F)

2016. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy tesco-s "Kraft" márkát már próbáltam,de gondoltam mivel az a legalja,biztos van valami különbség az alsó és a közép/felső kategória között. Ezért szeretném kipróbálni a durexet,csak elgondolkoztam,hogy lehet nem ér egy ezrest egy próbára. A lifestylesból van 500 forintos is,ami még nem olyan nagy összeg érte.

Köszönöm a válaszodat! :)

2016. aug. 30. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta a Lidl-ben a pénztárnál kapható Mondos márkájú óvszert használom, amiből 12 db kerül 750 forintba. Évente néhány tucat biztos elfogy.


Sosem volt semmi bajom vele.

24/F

2016. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mar szakadt ki mind a ketto es inkabb masculanra valtottam amintikeletes. Hasonlo minosegu mint a durex csak megbizhatobb. Legalabb is nekem ez a tapasztalatom. 10db 990ft
2016. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Masculan legtöbb kicsi. 1 fajta van, ami normális európaira van méretezve.
2016. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Vettem egy LifeStyles Play-t. Vélemények erről?
2016. aug. 30. 16:26
 7/8 Moncsi1234moncsii válasza:

Lányként mondom azt, hogy amikor eljön egy olyan lány akivel hosszabb időre együtt lesztek számos dolog felül fogja irni h mit hasznalj!!!

Az első és a lány szempontjábol a legfontosabb ha valami miatt kidörzsöli a gumi utana te vehetsz utana ugyanabbol a markásbol brmit nincs azaz isten h megengedje használni!

Pl. Hazaállitana a parom akár masculannal v durex v mit banom én mivel kib*sznam a p*csába... nemtudjuk, valamiért a hüvelyemnek csak you&me felel meg és abbol se mindegy melyiket vettük!

Vagy a te méreteid is felül fogjk mulni a dolgokat!

2016. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. szept. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!