Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fura feheres folyadek szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura feheres folyadek szeretkezes utan a gumim?

Figyelt kérdés

Lifestyle ultra safe-et hasznaltunk a baratommal, miutan elment, aztan vettuk eszre hogy a himvesszo tovenel feheres suru folyadek van. Megneztuk jobban es a gumi nem volt elszakadva, nem tunt ugy mintha abbol folyt volna ki. Levettuk felfujtuk, nem volt lyukas. Lrhet hogy "felhabosodott" az elovaladekom es az ovszeren valo sikosito?

Az az ovszer eleg feheres es nagyon latexes.

Ez ugyanigy masodjara is elofordult. Lehet hogy belolem tavozik ez a folyadek? Vagy ondo lehetett? Mas gumival nem fordult meg elo.


2016. szept. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ondó vagy elovaladek lehetett, vagy esetleg a baratnodbol valami.
2016. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Lehet puncinedv is.
2016. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az bizony puncinedv..igy tisztitja magát, meg ugye az izgalom hozza elő, páromnak is viszonylag sok van
2016. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Te jó ég de tudatlanok vagytok. A női testből is távozik folyadék orgazmus esetén ami felhabosodott és a gumi tövében felgyűlt. teljesen normális jelenség. és akár gumival vagy nélküle csinálom nekünk is mindig van.
2016. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy 99,9% - hogy puncinev volt. :D
2016. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat ;)
2016. szept. 4. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lesz. Èn azt hittem,hogy nem egészséges. Mindig elszègyeltm magam eddig mikor láttam a gumin. Tudtam,hogy belőlem került rá.
2016. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!