Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóval egy héttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóval egy héttel eltolt menstruáció és védelem hatékonysága?

Figyelt kérdés
Jó sok kérdés van ezzel kapcsolatban, de erre pontos választ még nem találtam. Monofázisú(dienille) tablettát szedek elég rég óta már és most nyaralás miatt egy héttel eltoltam a menstruáció kezdetét. Így múlt hét helyett ezen a héten kellene most megjönnie kedd/szerda környékén. Ma még együtt lennénk a párommal. A 7 napos szünet alatt védelmet nyújt a tabletta, azt tudom, kérdésem, hogy ilyen helyzetben is, hogy egy héttel tovább szedtem a gyógyszert? Nem kavartam meg nagyon a dolgokat? A betegtájékoztatón az szerepel, hogy ritkán alkalmazható, hogy egy héttel ilyen módszerrel eltoljuk a menzeszt, csak az nem szerepel benne, hogy utána is szokásosan rendben van a védelem? (Amúgy tabletta mellet is megszakításos módszert alkalmazzuk jelenleg, valamiért már megszoktuk).

2016. szept. 5. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanugy hat (nem is ertem miert ne hatna, milyen logika alapjan), de legkozelebb ha tologatod, akkor mar szedd vegig azt a honapot es inkabb ne tarts szunetet, mert igy csak osszezagyvalja a szervezetedet.
2016. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!