Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatékony az escapelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatékony az escapelle és et lehet mellékhatása?

Figyelt kérdés
Parommal tegnap este egyutt voltunk, utolag egy kis stivargast vett eszre az ovszeren. Rogton rohantunk a gyogyszertarba, es egy oran belul be is vettem az escapellet. Fajt a fejem es a hasam, a hasfajas pedig meg mara is megmaradt, sot erosodott..

2016. szept. 5. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért, telefonról írtam ki a kérdést..
2016. szept. 5. 17:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 5 napja járt le a menstruációm..
2016. szept. 5. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Hatásos, nekem legalábbis használt.

Hatalmas hormonmennyiséget tartalmaz, én egy kicsit híztam tőle meg felborította a menzeszemet. Alhasi fájdalmaim is voltak, de nem volt túl vészes. Mindenesetre többet nem szeretném bevenni. 19/L

2016. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nekem bevetel napjan fajt a fejem, bevetel utani nap a fejfajas mar nem volt eros a hasfajas viszont annal erosebb. Harmadnapra mar semmi kulonoset nem tapasztaltam. Remelem hatott...gondolom az is szamit h a parom nem belem elvezett hanem csak utolagos szivargast eszleltunk..igaz 3 hettel az aktus elott voltunk egyutt, de a verzesem utani 5. nap tortent a baleset. Mikor erdemes tesztelni, amikor mar biztosra mehetek?
2016. szept. 6. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm még ez mellett is terhes maradt. Egészséges lánya van.
2016. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!