Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lady-comp valaki kipróbálta már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lady-comp valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk gyűjteni erre a kis eszközre.. Utána olvastam de sajnos senkiről nemtudok akivel tudnék beszélni róla...hogy tapasztalata alaján mi a véleménye róla. Nagyon nem szeretnénk babát, de nem akarom gyógyszerrel se mérgezni magam. A gumit meg se említem...

2016. szept. 6. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szeretnél babát akkor ásd el magad és ne dugj - ilyen egyszerű. Vagy válaszd az análd.
2016. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
t*
2016. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted csak az sexelhet aki babát akar? Még akkor is ha anyagilag erre nincs felkészülve? Érdekes meglátás... :)
2016. szept. 6. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

A tabuval nem mergezed magad, ha az lenne nem arulnak!

Meg szerintem a gumival sincs gond

2016. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem erről még senki sem hallott! Illett volna leírni hogy mi a fene ez, vagy legalább belinkelni!
2016. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A tabletta nem mérgez? Kicsit olvass jobban utánna.. Eleve nem is ajánlott sok nőnek a szedése ami nem véletlen. Úgy ahogy van egy méreg. De persze a gyógyszeripartól biztos nem ezt fogod hallani, hiszen akkor nem tudnának megélni belőle. Az is bizonyított hogy az új fajta tabik még nagyobb eséllyel okoznak vérrögöt es egyéb szép dolgokat... De végül is az csak jó hiszen akkor venned kell még több gyógyszert a mellékhatás okozta betegség miatt. Köszönöm, de én ebben nem fogok részt venni.

A gumi... Kiszáradok tőle, megfelelő használat közben is kiszakadhat, vagy ha nem figyelnek lecsúszhat.

De a kérdésemre nem kaptam választ.

2016. szept. 6. 13:50
 7/16 A kérdező kommentje:

Elnézést.. Az oldal:

[link]

2016. szept. 6. 13:51
 8/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy valaki belekötne így ezt megelőzve.... Igen tényleg jól használtuk és mégis kiszakadt. Dobozából vettük ki, nem érte nap, nem szúrta ki semmi, óvatosak voltunk. Gondolom pont kifogtunk egy hibásat.

Ja és nem a legolcsóbbat vettük.

2016. szept. 6. 14:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elolvastam, én ugyan nem bíznám erre magam 100%-osan. Jó dolog lehet, de irreálisan drága, és biztos hogy nem 100%. Ugyanis a női ciklus bármikor borulhat!!!

Ez sajnos megint egy olyan dolog amivel ki akarnak használni embereket. Őszintén, ezt egy hőmérővel meg kis szorgalommal te magad is meg tudod csinálni. Ez nem más mint a naptár módszer "gépesített" változata!


És ugye az se 100% mert a hormonházatrtásod nagyon megtréfálhat. Tehát ez a drága cucc inkább azoknak való, akik babát szeretnének, iráymutatónak.


Ne dőljetek be mindennek!!


A gumi meg akkor szokott kiszakadni, ha a tetején az ondótartálybán akár csak kis levegő is marad!

Szárazságra meg ott a sikosító!

2016. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szóval te nem ajánlod.. Pedig olyan jónak tűnik.

Egyébként nem maradt benne levegő mert úgy hozza fel, hogy azt összeszorítja. A sikosítók pedig gyengíthetik a gumit.

2016. szept. 6. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!