Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csermak1998 kérdése:

Missee fogamzásgátló mellett elmaradt vérzés, mitől van?

Figyelt kérdés
Most tartok az első levélnél,és 2 napja kellett volna megjönnie,de csak pár csepp ilyen barna cucc jön.Rendesen görcsöl is a hasam,olyan érzés mintha megjött volna,de mégse.Amúgy sem volt soha sok vérzésem,szóval ilyen 3-4-5 napig tartott (mikor hogy). De kicsit megvagyok ijedve,hogy terhes vagyok,bár a teszt negatív lett.Mitől lehet ez?(nekem a nőgyógyászom semmit sem mondott erről és a gyógyszer betegtájékoztatóján sincs semmi :( )

2016. szept. 6. 13:20
 1/9 anonim válasza:
Sok tényező válthatja ki pl. Stressz vagy hasonló... Például ha sok citromot fogyasztasz akkor az is késlelteti de mondom ennek több oka is lehet
2016. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szünet hanyadik napján vagy? A 7 napon belül kell megjönnie, az mindegy mikor, de vérzés kell hogy legyen.

Ha nem jön meg, a következő levél első szeme előtti REGGEL első vizeletből teszt újra és szólj a dokinak, nem jó a gyógyszer neked valószínűleg. Kell lennie vérzésnek, nem tesz jót ha nem válik a méhnyálkahártya.

2016. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a 3. napján vagyok,de azt olvastam (lehet hogy hülyeség) hogy fogamzásgátló alatt nincs is rendes menstruáció,csak ilyen megvonásos vérzés...és hogy az első 3 hónapban van akinek meg sem jött.de utána igen
2016. szept. 6. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Így van, nincs saját ciklusod, se menzeszed a tabi mellett, csak egy hormonszint van, amit a gyógyszer kialakít, amikor elfogy a gyógyszer akkor ez leesik, leválik ennek hatására a méhnyálkahártya és megjön egy megvonásos állapot miatt kialakuló vérzés. Ennyi az egész. Azért kell folytatni a 8.napon hogy megállítsa a peteérést. Ezért nem jó ciklusszabályozásra, mert semmi köze a saját ciklushoz, amíg szedi valaki addig szép szabályos, abbahagyja és visszatér a gondja mert nem az oka volt kezelve hanem csak ki lett kapcsolva...

Amúgy a 3. nap még az eleje, több félét szedtem már, mindig ilyen 4-5-6. napon jött meg. De a lényeg hogy a 7 napon belül valamikor megjöjjön. Az nem jó ha nem jön meg (nem tesz jót ha sokáig van vastagítva a méhnyálkahártya), tehát a 3hónapos dolog az gáz, ha az első 3 hónapban nem jön meg akkor nem jó a tabletta egyáltalán, havonta kell legyen vérzés a szünetben.

2016. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!:) es a tabletta ideje alatt kb milyen erosnek kell lenni a verzesnek?
2016. szept. 7. 15:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyéni, elvileg csökkenti a dolgot, de van akinek erős marad max a napok száma kevesebb. Nekem közepes lett (régen niagara volt, ki is derült hogy pajzsmirigy alulműködésem van, kezelve lecsökkent 4erős napra és 2 gyengébbre) és fogamzásgátló mellett pedig az első 2 nap gyengusz, barnás-világos pirosas, majd 2nap ami vörös erősebb és egy ami nagyon gyenge barnázás, szinte semmi.
2016. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Most kezdtem el szedni a miseet most járok az elsö levél utolso elötti fehér tabijánál és hajnalban éreztem h megjött de pisilésnél észleltem csak a wc papiron egy kis mennyiségü vért aztán semmi majd du ra barnás lett es ugy görcsöl a hasam mintha nagyon meglenne azota is pici barna folt akad wc zésnél mitöl lehet ez? Elöre is köszönöm válaszaitokat
2017. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tudom hogy regi kerdes, de ezzel a retek Missee-vel kapcsolatban ideirom a tapasztalatomat: Novemberben 4 nap kesessel jott meg 4 napra(7-8 nap szokott lenni) majd ugyan ez decemberben is, itt a 2 verzes kozott meg eltelt a 3 het. Ra 2 hetre elkezdtem barnazi, ami 5 napig tartott majd 8 napig vereztem mint az allat. Mikor elmult ra egy hetre kellett vna megjonnie a megvonasosnak, akkor meg nem jott meg mikor kellett volna. Januarba is ez volt, hogy ettol a hosszu verzes vegetol szamitva 2-2,5 het mulva ujra. Ez volt 2 hete, most megint erzem hogy meg fog jonni. 2 hetem van meg a placeboig. 2 eve szedem, koltozes miatt fel eve orvos valtas is volt. Elmentem hozza, es flegman hozzamvagta hogy elofordul. Magan nogyogyaszt kerestem, a honapban fogok menni hozza mert szerintem meg rohadtul nem normalis. Csak egy negativ velemeny a tablettarol. Vigyazzatok magatokra, puszii!
2018. febr. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első évben köztes vérzésem. Mivel elég alacsony a hormontartalma, rá kell álljon a szervezeted. Van akinek el se múlik a köztes vérzés, annak erősebb gyógyszer kell. Ami jó benne, h a libidót nem befolyásolja, én direkt így kértem a gyógyszert a dokitól, mert nekem az előzők miatt a libidóm nulla volt.
2020. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!