Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akarnak egyesek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak egyesek a semmibe megszülni 1 gyereket? Vagy ez csak nekem ilyen logikus, h amig tanulok, nincs munkám, addig nem vállalok?

Figyelt kérdés
ha meg véletlenül besikerül, akkor elvetetem? most ettől lennék gyerekgyilkos? 20, l
2010. ápr. 22. 14:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
75%
Van akinél a vallása nem engedi,hogy elvetesse,de szerintem egy éppeszű ember védekezik,és akkor nem történhet semmi rossz. Egyébként jól gondolkodsz,csak több abortusz után,már nem biztos,hogy tudsz szülni,vagyis teherbe esni.
2010. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
36%
mert sokan az abortuszt bűnnek tartják...:|
2010. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
50%

Amit te mondasz az a felelős gondolkodásmód.

Igazad van.

21F

2010. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
én is katolikus vagyok, de ugymond nem fanatikus, és ésszel élek.. ha vkinek kiszakad a gumi, akkor megértem. de akkor is ott van a 72 órás. azokat az embereket nem értem, itt az oldalon is, többek között, akik mindenáron megtartanák, még akkor is, ha semmijük sincs.
2010. ápr. 22. 14:33
 5/60 anonim ***** válasza:
41%

vigyázz, mert mindjárt betalálják a kérdésedet az abortuszellenes fanatikusok.

elvileg úgy logikus és reális, ahogyan te írod, de az abortuszellenes fanatikusok vmi más bolygóról jöttek

2010. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van. Azt hiszik, ha vállalják a felelősséget akkor már oké. Csak épp egy gyereknek pelenka kell, étel és szülők.Ésszel kell szexelni, ha meg baleset történik 72órás ilyen egyszerű.

Mondjuk egyesek szerint a pasimegtartásnak is jó módszere a szüljünk neki gyereket. Aztán mikor 3 éves a gyerek pislog hogy elhagyték, megcsalták...:S

Igaz, én is fiatal anyuka vagyok. 23éves, de már lediplomáztam, dolgoztam és van saját lakásunk(igaz, sajnálatos módon ezt örököltem, mert a szüleim meghaltak) és több mint 6éves kapcsolatom.

2010. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
mondjuk, én nem tartanám meg, ha most terhes lennék. de én védekezek is rendesen. és nem értem sehogy se, h miért nagyobb felelősség az, ha megtartja, mint ha elveteti? ok, nem ölte meg.. de ha aztán annak a gyereknek csonka családban kell felnőnie ( gondolom, a pasik ilyenkor, a legtöbbször olajra lépnek ), nem tud neki mindent megadni, legalábbis az alapvetőbb dolgokat, akkor kérdés, h valóban felelősségteljesen járt-e el.
2010. ápr. 22. 14:42
 8/60 anonim ***** válasza:
41%
már járt itt egy abortuszellenes fanatikus, csak nem kommentelt, de lepontozgatott egyeseket:D
2010. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
56%
Bár jól gondolkodsz,és én is így vélem,ne mások életével foglalkozz,hanem a sajátoddal!Ők ilyenek,Te ilyen vagy,és pont.Majd a saját gyerekednek mindent megadsz,és Te nem fogsz a semmibe szülni.Örülj neki.Más még élje úgy az életét,ahogy neki jólesik.Nem a Te gyerekedről van szó,megváltani pedig nem tudod a világot.
2010. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
45%

Ennyi, hogy elvetetem, és kész?

Egy életről van szó. Hat hetesen már megvan mindene, dobog a szíve.

Ha valaki már a 77. gyereket szüli, az felelőtlenség, igen.

De majd meglátod, ha lesz egyszer gyereked, és eszedbe jut, mi lett volna, ha elveteted. Nem lenne.

2010. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!