Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmnek tegnap kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek tegnap kellett volna megjönnie és írta, hogy nem jött meg neki. Terhes?

Figyelt kérdés
Peteéréskor megszakítással voltunk együtt, de nem mentem el. Hamarabb kivettem.

2016. szept. 17. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és ne haragudj, hogy ezt mondom, de hármas sziámi ikrekkel akik a fejüknél nőttek össze és farfekvésesek. Úgyhogy ez van.

De amúgy meg A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS! Miért szexel minden retardált? Aztán meg itt sír, hogy lehet szaporodott is. -.-' Én IQ-hoz kötném a gyereknemzést, hamar megoldódna a túlnépesedés a bolygón és talán az ország sem lenne akkora s**arban

2016. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kell a kioktatás, tudom, felelőtlenség volt. Csak később jöttünk rá, hogy peteérés időszaka volt. vártuk tegnap, hogy megjöjjön, de semmi. Azt mondta mindjárt megjön érzése van és a mellei nagyon megduzzadtak szóval lehet megjön neki.
2016. szept. 17. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
idegesség miatt is késhet
2016. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig felmerül bennem hogy ilyen drága a koton?

Most komolyan ennyiből orosz rulettezhetnétek is. Remélem ezután lesz annyi esze a csajnak hogy huzat veled gumit vagy szed gyógyszert.

Amúgy egy nap még nem jelent semmit ezer okból csúszhat a menstruáció. Ha egy hét múlva sincs semmi érdemes egy tesztet csinálni.

2016. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Általában mindig hamarabb jön meg neki, vagy pontosan. Soha nem szokott késni.
2016. szept. 17. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Késhet az idegességtől is. De amúgy nekem is folyamatosan " mindjárt megjön " érzésem volt amikor teherbe estem.
2016. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaja, terhes.

#YOLO

2016. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Azt mondta mindjárt megjön érzése van és a mellei nagyon megduzzadtak szóval lehet megjön neki."

Ugye tudod, hogy a terhesség nagyon korai ez terhességi tünet is lehet?:)

Amúgy ha szerencsétek van, akkor nem lesz terhes és megjön neki, de mivel nem védekeztetek pont a legrosszabb időben, így persze, lehet terhes. Már csinálhat terhességi tesztet!

2016. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, kimaradt, hogy a terhesség nagyon korai szakaszában ez terhességi tünet is lehet.
2016. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!