Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hi! Van egy kis problémám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PekSnack kérdése:

Hi! Van egy kis problémám a kondom választással. A pénisz méretem nem éppen szokványos,15cm hossz + 15,5cm kerület. Milyen márka lenne jó?

Figyelt kérdés
A kapható durex gumik egyáltalán nem jók, még az xxl méret is nagyon kényelmetlen, túl szoros + a hossza sem passzol. Valami ötlet, hogy hol lehet extra széles óvszert venni? Mellesleg még szűz vagyok, aggályaim vannak, hogy nem lesz-e problémás ez a méret, ha szexre kerül sor. Szerintetek? F/20

2016. szept. 22. 19:05
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
97%

[link]


Ez a legnagyobb, amit tudok kedves sörösdoboz péniszű fiatalember.:D

2016. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon nagy :D
2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__4..

itt egy mérettáblázat

Mi masculant használunk, az szerintem jobban tágul, mint a durex.

2016. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkét tippet! lecsekkoltam :)
2016. szept. 22. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
165cm vagyok es 48kg. No. A sima egyszeru gumi feljon a terdemig..m nehogy mar ne menjen fel az atlagos farkadra.
2016. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baromságot beszélsz :D 1. nagyon ritka méret, 2.nyilván felmegy, csak annyira szorít, hogy nagyon kényelmetlen... Pl. csavarj egy befőttesgumit 5x az ujjadra, az is rámegy, csak totál elszorítja..hasonló feeling:D Az, h. te hány cm és kg vagy tök irreleváns a témában,de kösz :)
2016. szept. 22. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Páromnak 14,8cm a kerülete és 15cm hosszú. Egyetlen óvszerrel sem volt még gondunk pedig még a méretezést sem nézzük. Amúgy durexet használunk. Szerintem szoknod kell. Nemhiszem, hogy annyira szoros lenne,hogy kellemetlen legyen. Itt inkább fejben van a gond. Ne érts félre, nem rosszindulatból mondom.
2016. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenem,hogy ez a méret igen messze van egy sörös doboztól. A kérdezőnek 4,9cm vastag. Egy átlagos sörösdoboz 6,5-7cm. Nagyon nem mindegy...
2016. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!