Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt egy szem fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy szem fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Több éve szedek tablettát. Ma vettem észre, hogy elfelejtettem bevenni a tegnapit szóval egyszerre most kettőt vettem be. 5 körül szoktam bevenni a gyógyszert, úgyhogy már eltelt a 12 óra. Este voltam együtt a párommal, de még 12 órán belül(tehát hajnal 5 előtt). Lehet gond ha el is ment bennem?

2016. szept. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
mi van ráirva a papirra? NEM VESZÜNK BE EGYSZERRE KETTŐT.. ügyes vagy.. semmi bajod nem lett vna amugy ha elfelejted az egy napot és utána folytatod normálisan..
2016. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de a papíron ez áll: Ha a kihagyott idő több mint 12 óra, akkor a fogamzásgátló hatása már nem biztos. Ebben az esetben vegye be azonnal az elfelejtett tablettát, és folytassa a szedését a szokásos módon. Így akár az is előfordulhat, hogy egy nap alatt két tablettát kell bevennie.
2016. szept. 25. 18:20
 3/7 anonim válasza:
Szia :) ne aggódj nem lesz semmi gond! Volt amikor én is elfelejtettem bevenni egy tablettát de akkor vettem be kettőt, mint ahogy a papiron is leirják! Szóval ne aggódj! :)
2016. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Használtatok kiegészítő védekezést utána?

2. heti tablettánál járok (11.szem)

2016. szept. 25. 19:40
 5/7 anonim válasza:
Nem használtunk semmit! Én teljesen megbíztam a gyógyszerben amit szedtem. De már nem szedem, mert problémák adódtak. Mondjuk én mindig megvártam amig elfogyott az első havi tabletta, így biztos voltam benne, hogy védett vagyok!:)
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sosem volt gondom a tabival, több éve szedem és most fordult velem először elő, hogy elfelejtettem.. ezért félek tőle kicsit, pláne hogy együtt voltunk még este. Bízom benne, hogy nem lesz gond.

Köszönöm a válaszod! :)

2016. szept. 25. 22:43
 7/7 anonim válasza:

Sajnos én sokszor elfelejtettem bevenni, volt, hogy kettőt is de szedtem tovább és sose volt semmi baj! :)

Szivesen!:)

2016. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!