Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párommal szeretkeztunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szeretkeztunk, kiszakadt az óvszer, a baleset után 12 órával vettem be az escapelle-t, ugye nem vagyok és nem is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
hulye válaszoktol légyszi kiméljetek, igy is eléggé ki vagyok THX!!!!
2010. ápr. 24. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha bevetted a gyógyszert, akkor nem hiszem.
2010. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ha kételkedsz vegyél egy terhestesztet, a jobbak már kimutatják a 2 napos terhességet is(baágyazódás után). De az ovulációs időszaktól is függ, hogy teherbeesel e.
2010. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
menstruáció után 3 nappal vagyok, szoval pont a határon az ovulálásnak
2010. ápr. 24. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nyugtathatlak meg 100%-osan.

"Az egyébként létrejövő terhességek kb. 84%-át lehet megelőzni Escapelle tabletta alkalmazásával, ha a készítményt a védekezés nélküli közösülést követő 72 órán belül alkalmazzák."

Az esély, hogy használ a tabletta folyamatosan csökken a 72 óra alatt. Mivel elég hamar bevetted, jó esély van rá, hogy nem lesz baj.

De a szeretkezéstől számított két hét múlva csinálj egy tesztet!

Remélem nem lesz semmi baj!

2010. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én peteérés idején voltam mikor ezt kellett bevennem és 22 óra múlva jutottam hozzá.De nem lett semmi baj.Most tuti nem vagy terhes,mert még az hosszabb folyamat,de nyugodj meg,nem is leszel:)
2010. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ne izgulj, nem lesz gond. okos vagy, h bevetted. legalabb nem kell idegeskedned. de ha adhatok 1 tanácsot, tisztán csak jóból, hasznaljatok mellé pharmatexet, és peteérés idején kerüljétek a szexet. az orális szex, és a petting is tud legalább olyan jó lenni :))
2010. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mensi után 2 nappal jártunk így..ugyanezt a gyógyszert kaptam...5 nap múlva pecsételő,barnás vérzésem volt.A következő mensim 2 nappal hamarabb jött meg.Semmi mellékhatása nem volt nálam,én az aktus után 6-7 órával vettem be.De nyugi nem lesz baj,ha a gyógyszi rendesen felszívódott:)
2010. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám 72 órás ellenére terhes lett, úgyhogy nem 100%-os a hatás sajnos. pár nap múlva csinálj tesztet, ha (remélhetőleg) negatív, rá egy hétre ismételd meg.
2010. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!