Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhes vagyok és megjött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes vagyok és megjött akkor mi van?

Figyelt kérdés
3 hónapja sajnos kiszakadt a gumi, de rákövetkező nap már be is vettem az esemény utánit, a doki azt mondta ha 1 héten belül nem jön meg menjünk vissza hozzá, hál isten megjött 1 héten belül. Azóta a második mensim 3 nappal előbb jött meg, de gondoltuk is mivel egy hormonbombát vettem be. A naptár szerint 26-án kellett volna hogy megjöjjön, de már 17 én megjött (a telefonos naptár szerint, de abban visszanéztem és múlt hónapban 15-e körül jött meg vagyis azon a héten). A melleim is fájtak a héten ahogy szoktak és 17én rosszul voltam nagyon, kicsi hányinger is volt és dél körül meg is jött. 18-án(tegnap) nagyon rosszul voltam az este többször is hánytam, a gyomrom is fájt és a fejem is. A vérzés rendes, tehát nem pecsétel és nem is barna hanem rendes. Kérdés akkor: Mitől voltam ilyen rosszul? Kell aggódnom hogy terhes vagyok?

2016. okt. 19. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már korábban képes voltál orvoshoz menni, akkor ismét tedd meg, ha ennyire bizonytalan vagy..
2016. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vagy terhes, sima pms-től meg menstruációtól is lehet hányni meg rosszul lenni, főleg, ha felbolygattad a hormonháztartásod.
2016. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De letsz terhes mert az en hugom is terhes de 6honapos koraig rendesen mejot neki most 7honapos es nm jot meg nekii
2016. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Az esemény utáni tabletta mellékhatása mivel egy lórugásnyi hormon bomba. Ne csodálkoz ha szarúl vagy és hónapokig össze vissza menstruálsz...
2016. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!