Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a rákszűrésen kiderült,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rákszűrésen kiderült, hogy fogamzásgátló mellett mégis megindult a peteérésem, akkor ilyenkor már a fogamzásgátló nem sokat számít?

Figyelt kérdés
Mármint, ha a peteérés beindult, ami nem kellett volna, onnantól már gondolom nem véd a fogamzásgátló, vagyis így már teherbe eshetek ha másképp nem védekezek?

2016. okt. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az orvost kérdezted meg ott helyben??!!
2016. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom biológia faktosként, hogy peteérésed ugyanúgy van, csupán beágyazódni nem ágyazódik be a zigóta.(megtermékenyített petesejt)

De mindenképpen kérdezd meg az orvosod!

2016. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvos annyit mondott, hogy nem kéne megérnie, és hogy menstruáció után újra menjek ultrahangra addig ezt szedjem és majd akkor eldől kell e másik. Nem mondta, hogy védekezzek e. Nekem meg ott nem jutott eszembe nem tudom miért.
2016. okt. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!