Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tegnap vendégségben voltunk s el felejtettem beszedni a gyógyszert. És a tegnap egész nap elfelejtkeztem róla. Mist este mikor be akartam venni a mait akkor vettem eszre hogy a szerdait nem vettem be.. Mit tegyek most? Vegyem be mind 2? Pár hónapja szedem csak nem tudom ilyen esetbe mit kell tenni

2016. okt. 27. 21:00
 1/1 anonim válasza:
1-et vegyél be. A fogamzásgátló hormonális gyógyszer vagyis szabályoz valamit. Soha nem szabad 1 nap bevenni kettőt, még ha reggel vennéd be akkor sem. Ebben az esetben a menstruációdat fogja 1 nappal megtolni. Ne ijedj meg ha 1 nappal később jön majd meg. Nekem is volt ilyen. De a mai napon máshogy kell védekezned, mert csökken a hatása kicsit ugyanúgy mint hányás hasmenés esetén. Bármilyen kérdésed van írj privát üzit. 20/L
2016. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!