Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt olvastam, hogy ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam, hogy ha valaki terhes lesz nem jon meg a megvonásos. Hogyha én a megvonasos kezdete elott 5 nappal voltam együtt a párommal akkor mar annak a megvonásosnak is elkellet volna maradnia?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

még nem, még igazán a megtermékenyítés környékén tart a dolog

és nem feltétlenül marad el vérzés az első hónapokban, vannak kivételek

megvonásos? akkor tablettát szedsz? ha jól szedted nem valószínű, hogy terhes vagy

2016. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen szedek vagyis szedtem. Rosszul éreztem magam tőle és ezért abbahagytam. Csak azóta sem multak el a tunetek , és félek , hogy baj történt. Szerinted lehet ez a hormonzavartol ? Mert amelyik együttléttől rettegek ott el sem ment bennem a parom .
2016. okt. 31. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már nem szeded a fogamzásgátló tablettát akkor nem megvonásos vérzés hanem rendes menstruáció! De ha rosszul voltál a gyógyszertől el kellett volna menned a nőgyógyászhoz és nem önkényesen abba hagyni. Igen lehet hormon zavar és igen lehetsz Terhes.
2016. okt. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most hagytam abba 2 hete a gyogyszert. Szóval most várom a rendes menzeszem.
2016. okt. 31. 17:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném tovább szedni , mert ez a masodik fajta fogamzasgatlo ami nem vált be. Én inkább maradok az óvszernél.
2016. okt. 31. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:

nőgyógyásszal megbeszélted?


két nem bevált tabi már gyanús

hogy voltál rosszul?


hát akkor a fogamzásgátló már nem véd, van esély a terhességre

most már akkor gumival védekeznetek kell

2016. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én akkor meg bőven szedtem a tablettat , amilyen helyzetrol a kérdésben irtam. Hányinger , derekfajas , gyomorégés . Ezek vannak most is és az ezelőttinél is ezek voltak.
2016. okt. 31. 18:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Főleg ugy , hogy az első tabit csak 3 honapig szedtem , ezt pedig 2 honapig.
2016. okt. 31. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, 10nap a beágyazódás, csak utána marad el a vérzés.

Az utolsó szemig vagy védett csak, ha nem folytatod a szünet után a tablettát (a szünetben való védelem feltétele hogy folytasd a következő levéllel). kérdés hogy neked hanyadik napon kellett jelentkeznie a megvonásosnak, mert ha pl 6.on akkor előtte 5 nappal már nem voltál védett.


Egyébként a fent leírt tünetek annyira nem vészesek és várni kellett volna még, nekem 3 hónapig voltak ennél rosszabb tüneteim és a 4.hónapban szűntek meg, a doki nem is adott új tablettát, jobban is tette!

2016. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!